Achiziție - Servicii de închiriere a echipamentului tehnic profesional necesar pentru organizarea și desfășurarea evenimentelor cultural – artistice

Achiziție Î.S. Organizația Concertistică și de Impresariat ”Moldova Concert”

Informație generală

Servicii de închiriere a echipamentului tehnic profesional necesar pentru organizarea și desfășurarea evenimentelor cultural – artistice
32,000,000.00 MDL
depunere oferte
ocds-b3wdp1-MD-1784298614792

Licitație deschisă prin încheierea Acordului-cadru


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
20/07/2026 15:32
clarificări
18/08/2026 15:13
depunere
22/09/2026 15:13
deschidere oferte
22/09/2026 15:13
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 17/07/2026 15:24
Trezoreria de Stat

suma planificată 32,000,000.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Servicii de închiriere a echipamentului tehnic necesar pentru sonorizarea evenimentelor cultural - artistice, organizate şi desfășurate de către OCMAN ”Moldova Concert”. 8,000,000.00 MDL 92300000-4 Sonorizarea spectacolelor 40 Unitate 11.10.2026 - 29.09.2030
A. Puskin nr.21
Servicii de închiriere a echipamentului tehnic necesar pentru iluminarea artistică a evenimentelor culturale, organizate şi desfășurate de către OCMAN ”Moldova Concert”. 8,000,000.00 MDL 92300000-4 Iluminarea artistică a spectacolelor 40 Caldare 11.10.2026 - 29.09.2030
A. Puskin nr.21
Servicii de închiriere a echipamentului tehnic necesar pentru proiecția artistică a evenimentelor culturale, organizate și desfășurate de către OCMAN ”Moldova Concert”. 8,000,000.00 MDL 92300000-4 Proiecție artistică a spectacolelor 40 Unitate 11.10.2026 - 29.09.2030
A. Puskin nr.21
Servicii de închiriere a scenei și echipamentului scenic necesar pentru evenimentele culturale, organizate și desfășurate de către OCMAN ”Moldova Concert”. 8,000,000.00 MDL 92300000-4 Servicii de închiriere a scenei şi echipamentului scenic 40 Unitate 11.10.2026 - 29.09.2030
A. Puskin nr.21

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
DUAE.docbiddingDocumentsAchizițieDUAE20/07/2026 15:32Descarca
Formulare.docxbiddingDocumentsAchizițieAnexe20/07/2026 15:32Descarca
202607201514_anunt de participare.pdfbiddingDocumentsAchizițieAnunț de participare20/07/2026 15:23Descarca
202607201514_Caiet Sarcini.pdfbiddingDocumentsAchizițieCaiet de sarcini20/07/2026 15:23Descarca
202607201514_DUAE.docbiddingDocumentsAchizițieDUAE20/07/2026 15:23Descarca
202607201514_Formulare.docxbiddingDocumentsAchizițieAnexe20/07/2026 15:23Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări