Achiziție - MD22TRPDAK222500A14257AC

Achiziție I.P. Liceul Teoretic "Universul"

Informație generală

MD22TRPDAK222500A14257AC
235,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1784286086637


Lucrari de reparatie curenta,sala de producer,intrarea din spate in cantina, parapet.
Parapet acoperis


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
17/07/2026 17:14
clarificări
20/07/2026 00:00
depunere
23/07/2026 00:00
deschidere oferte
23/07/2026 00:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 17/07/2026 12:31
Trezoreria de Stat

suma planificată 235,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
235,000.00 MDL 45400000-1 -Achizitii publice cu costuri mici 1 Bucata 25.07.2026 - 31.12.2026
sos. Hincesti 136

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
an_1_870_md anunt.semnat.pdfbiddingDocumentsAchiziție-Anunt de participare17/07/2026 16:43Descarca
iplt universul caiet de sarcini.semnat.pdfbiddingDocumentsAchiziție-Caiet de sarcini17/07/2026 16:43Descarca
iplt universul f 1a.semnat.pdfbiddingDocumentsAchiziție-Formular Nr.1A17/07/2026 16:43Descarca
an_1_870_md anunt.semnat.pdfbiddingDocumentsAchizitii publice cu costuri mici-Anunt de participare 17/07/2026 16:43Descarca
iplt universul caiet de sarcini.semnat.pdfbiddingDocumentsAchizitii publice cu costuri mici-Caiet de sarcini17/07/2026 16:43Descarca
iplt universul f 1a.semnat.pdfbiddingDocumentsAchizitii publice cu costuri mici-Formular Nr.1A17/07/2026 16:43Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Achizitii publice cu costuri mici 235,000.00 MDL
22/07/2026 11:48
172,022.00 MDL
Ofertă refuzată
21/07/2026 21:02
191,889.73 MDL
Ofertă acceptată
22/07/2026 15:22
208,586.58 MDL
22/07/2026 21:03
231,023.74 MDL