Achiziție - Servicii de elaborare a conceptului de e-ticketing pentru transportul public municipal (ambiție, model de business, conținutul RFP)

Achiziție Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie

Informație generală

Servicii de elaborare a conceptului de e-ticketing pentru transportul public municipal (ambiție, model de business, conținutul RFP)
290,000.00 MDL
anulat
ocds-b3wdp1-MD-1784114921027

Servicii de elaborare a conceptului de e-ticketing pentru transportul public municipal (ambiție, model de business, conținutul RFP)


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
15/07/2026 15:12
clarificări
17/07/2026 14:00
depunere
20/07/2026 14:00
deschidere oferte
20/07/2026 14:00
analiză
desemnare câștigător
contract
Procedură anulată
Cancellation of an invalid procedure.

Surse de finanțare

data validării: 15/07/2026 14:21
Trezoreria de Stat

suma planificată 290,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
290,000.00 MDL 71300000-1 Servicii de elaborare a conceptului de e-ticketing pentru transportul public municipal (ambiție, model de business, conținutul RFP) 1 Bucata Lot anulat

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anexa nr. 22-23.docxbiddingDocumentsAchiziție-15/07/2026 15:12Descarca
declarație de eligibilitate.docxbiddingDocumentsAchiziție-15/07/2026 15:12Descarca
anunț de participare (1).signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-15/07/2026 15:08Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Clarificări privind volumul serviciilor și livrabilul final
pentru Achiziție
17.07.2026 12:47

Vă rugăm să clarificați următoarele:

1. Ce studii existente, rezultate ale proiectului-pilot, date statistice și alte materiale vor fi puse la dispoziția prestatorului și în ce termen?

2. Care este numărul estimativ al consultărilor și atelierelor de validare? Cine va asigura identificarea și invitarea participanților, spațiul și logistica?

3. Care sunt limba, structura obligatorie, volumul orientativ și nivelul de detaliere ale documentului final și ale conținutului viitorului RFP?

4. Care sunt criteriile de acceptare a livrabilului, numărul maxim de runde de revizuire, termenul de transmitere a observațiilor și termenul/modalitatea de plată?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

17.07.2026 14:15

1.Toate informațiile și materialele disponibile, relevante pentru realizarea serviciilor, vor fi puse la dispoziția prestatorului pe parcursul implementării contractului, în funcție de disponibilitate și de necesitățile fiecărei etape de lucru.
2. Numărul consultărilor și atelierelor de validare va fi stabilit în funcție de necesitățile procesului de elaborare a documentelor. Beneficiarul va acorda suport în facilitarea dialogului cu părțile interesate, iar aspectele organizatorice și logistice vor fi convenite de comun acord pe durata implementării.
3.Documentele finale vor fi elaborate într-un format și la un nivel de detaliere adecvate obiectivelor contractului și bunelor practici în domeniu. Structura și conținutul acestora vor fi definite și agreate în colaborare cu beneficiarul, pe măsura avansării activităților.
4.Livrabilele vor fi considerate acceptate după revizuirea și validarea acestora de către beneficiar, în conformitate cu prevederile contractuale. Eventualele observații și revizuiri vor fi comunicate într-un termen rezonabil, iar condițiile și modalitatea de plată vor fi cele prevăzute în contract.

... afișează tot conținutul

Participanți

Servicii de elaborare a conceptului de e-ticketing pentru transportul public municipal (ambiție, model de business, conținutul RFP) 290,000.00 MDL Lot anulat
17/07/2026 14:45
269,900.00 MDL
Ofertă refuzată
20/07/2026 12:21
300,000.00 MDL