Achiziție - Lucrări de reparație a două obiecte din comuna Călinești

Achiziție PRIMARIA SATULUI CALINESTI

Informație generală

Lucrări de reparație a două obiecte din comuna Călinești
543,637.93 MDL
anulat
ocds-b3wdp1-MD-1783692372781

Lucrări de reparație a două obiecte din comuna Călinești


Licitație deschisă
cel mai bun raport calitate-preţ
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
10/07/2026 17:28
clarificări
21/07/2026 12:00
depunere
03/08/2026 12:00
deschidere oferte
03/08/2026 12:00
analiză
desemnare câștigător
contract
Procedură anulată
Cancellation of an invalid procedure.

Surse de finanțare

data validării: 10/07/2026 15:17
Trezoreria de Stat

suma planificată 543,637.93 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Lucrări de reparație curente a salii festive din cadrul Primariei comunei Calinești, filiala Chetriș 282,615.78 MDL 45400000-1 Lucrări de reparație curente a salii festive din cadrul Primariei comunei Calinești, filiala Chetriș 1 Bucata Lot anulat
Lucrări de amenajare a izvorului "Fîntîna Doamnei" din s. Calinești, r-nul Falești 261,022.15 MDL 45400000-1 Lucrări de amenajare a izvorului "Fîntîna Doamnei" din s. Calinești, r-nul Falești 1 Bucata Lot anulat

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
202607101715_ANGAJAMENTUL DE INTEGRITATE_actualizat_lucrări (1).docxbiddingDocumentsAchiziție-10/07/2026 17:28Descarca
202607101727_Calinesti, primaria Cetris filiala.pdftechnicalSpecificationsAchiziție-10/07/2026 17:28Descarca
202607101715_Documentația Standard (Lucrări)(1).docxbiddingDocumentsAchiziție-10/07/2026 17:28Descarca
202607101715_Anunț de participare Chetris, Calinesti.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-10/07/2026 17:28Descarca
202607101727_Calinesti, amenajarea iavorului Fintina Doamnei.pdftechnicalSpecificationsAchiziție-10/07/2026 17:28Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lucrări de reparație curente a salii festive din cadrul Primariei comunei Calinești, filiala Chetriș 282,615.78 MDL Lot anulat
03/08/2026 05:48
270,261.85 MDL
Ofertă refuzată
03/08/2026 10:32
272,106.51 MDL
Ofertă refuzată
27/07/2026 15:47
280,798.87 MDL
Ofertă refuzată
Lucrări de amenajare a izvorului "Fîntîna Doamnei" din s. Calinești, r-nul Falești 261,022.15 MDL Lot anulat
03/08/2026 10:32
257,082.69 MDL
Ofertă refuzată
03/08/2026 05:49
329,516.03 MDL
Ofertă refuzată