Achiziție - Piatra sparta

Achiziție Primăria mun. Ungheni

Informație generală

Piatra sparta
382,725.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1783671541918

Piatra sparta


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
10/07/2026 11:27
clarificări
14/07/2026 12:00
depunere
17/07/2026 17:00
deschidere oferte
20/07/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 10/07/2026 09:10
Trezoreria de Stat

suma planificată 382,725.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
382,725.00 MDL 3,827.00 MDL 14200000-3 Piatra sparta 1215 Mie tone 27.07.2026 - 31.12.2026
mun.Ungheni
2026-07-20 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Anunt Piatra SpartabiddingDocumentsAchizițieAnunt de participare10/07/2026 11:27Descarca
Documentația_standard_bunuri_omf_115_15_09_2021biddingDocumentsAchizițieDocumentatia standarta10/07/2026 11:27Descarca
DUAEbiddingDocumentsAchizițieDUAE10/07/2026 11:27Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Piatra sparta 382,725.00 MDL
17/07/2026 16:37
352,000.00 MDL
Ofertă acceptată
17/07/2026 16:12
352,350.00 MDL
Ofertă refuzată
17/07/2026 13:03
388,800.00 MDL
Ofertă refuzată