Achiziție - Servicii de diriginte de șantier pentru obiectul “Construcția și amenajarea străzii pietonale cu pistă pentru bicicliști în parcul din preajma Lacului orășenesc conform proiectului. „Green Urban Path in Drochia City (MD) and Săveni City (RO), PROIECT Interreg NEXT Programme Romania-Republic of Moldova”- financed by Interreg, ROMD00638 ” .

Achiziție Primaria orasului Drochia

Informație generală

Servicii de diriginte de șantier pentru obiectul “Construcția și amenajarea străzii pietonale cu pistă pentru bicicliști în parcul din preajma Lacului orășenesc conform proiectului. „Green Urban Path in Drochia City (MD) and Săveni City (RO), PROIECT Interreg NEXT Programme Romania-Republic of Moldova”- financed by Interreg, ROMD00638 ” .
82,514.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1783580909805

Servicii de diriginte de șantier pentru obiectul “Construcția și amenajarea străzii pietonale cu pistă pentru bicicliști în parcul din preajma Lacului orășenesc conform proiectului. „Green Urban Path in Drochia City (MD) and Săveni City (RO), PROIECT Interreg NEXT Programme Romania-Republic of Moldova”- financed by Interreg, ROMD00638 ” .


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
09/07/2026 10:15
clarificări
10/07/2026 11:00
depunere
13/07/2026 11:00
deschidere oferte
13/07/2026 11:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 09/07/2026 09:19
Trezoreria de Stat

suma planificată 82,514.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
82,514.00 MDL 71500000-3 Servicii de diriginte de șantier pentru obiectul “Construcția și amenajarea străzii pietonale cu pistă pentru bicicliști în parcul din preajma Lacului orășenesc conform proiectului. „Green Urban Path in Drochia City (MD) and Săveni City (RO), PROIECT Interreg NEXT Programme Romania-Republic of Moldova”- financed by Interreg, ROMD00638 ” . 1 Bucata 15.07.2026 - 30.12.2027
str. Independentei 15A

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare - 2026-07-09t095107.335.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-09/07/2026 10:15Descarca
declarație.docxbiddingDocumentsAchiziție-09/07/2026 10:15Descarca
caiet de sarcini (76).signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-09/07/2026 10:15Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Servicii de diriginte de șantier pentru obiectul “Construcția și amenajarea străzii pietonale cu pistă pentru bicicliști în parcul din preajma Lacului orășenesc conform proiectului. „Green Urban Path in Drochia City (MD) and Săveni City (RO), PROIECT Interreg NEXT Programme Romania-Republic of Moldova”- financed by Interreg, ROMD00638 ” . 82,514.00 MDL
12/07/2026 13:00
61,888.00 MDL
Ofertă refuzată
13/07/2026 10:17
79,000.00 MDL
Ofertă acceptată