Achiziție - Articole de menaj

Achiziție Penitenciarul Nr.4 Cricova

Informație generală

Articole de menaj
15,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1783579895660

produse esențiale utilizate pentru întreținerea curățeniei, igienei și organizării spațiilor


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
09/07/2026 09:57
clarificări
10/07/2026 10:30
depunere
14/07/2026 11:00
deschidere oferte
15/07/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 09/07/2026 09:08
Trezoreria de Stat

suma planificată 15,000.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Articole de menaj 14,550.00 MDL 145.50 MDL 39800000-0 bunuri 11 Bucata 16.07.2026 - 31.12.2026
str. Lucefărul 9
2026-07-15 15:00:00
Furtun pentru apă 450.00 MDL 4.50 MDL 39800000-0 bunuri 1 Bucata 16.07.2026 - 31.12.2026
str. Lucefărul 9
2026-07-15 15:18:30

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare.pdfbiddingDocumentsAchiziție-09/07/2026 09:57Descarca
declarația de eligibilitate.docxbiddingDocumentsAchiziție-09/07/2026 09:57Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Articole de menaj 14,550.00 MDL
13/07/2026 16:05
9,052.50 MDL
Ofertă acceptată
14/07/2026 09:10
9,053.75 MDL
Furtun pentru apă 450.00 MDL
13/07/2026 16:05
422.00 MDL
Ofertă acceptată
14/07/2026 09:11
423.00 MDL