Achiziție - Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele gestionate de subdiviziunile IMSP CNAMUP pentru sezonul de încălzire 2026–2027

Achiziție IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească

Informație generală

Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele gestionate de subdiviziunile IMSP CNAMUP pentru sezonul de încălzire 2026–2027
22,885.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1783405441971

Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele gestionate de subdiviziunile IMSP CNAMUP pentru sezonul de încălzire 2026–2027, conform documentatiei de atribuire


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
07/07/2026 09:28
clarificări
13/07/2026 10:00
depunere
16/07/2026 12:00
deschidere oferte
16/07/2026 12:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 07/07/2026 06:48
Trezoreria de Stat

suma planificată 22,885.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în mun. Chișinău 416.00 MDL 45200000-9 Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în mun. Chișinău 1 Unitate 19.07.2026 - 30.12.2026
Constantin Varnav nr.16
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din SAMU Bălți 209.00 MDL 45200000-9 Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din SAMU Bălți 1 Unitate 19.07.2026 - 30.12.2026
Constantin Varnav nr.16
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Biceni 832.00 MDL 45200000-9 Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Biceni 1 Unitate 19.07.2026 - 30.12.2026
Constantin Varnav nr.16
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din SAMU Dondușeni 209.00 MDL 45200000-9 Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din SAMU Dondușeni 1 Unitate 19.07.2026 - 30.12.2026
Constantin Varnav nr.16
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Drochia 624.00 MDL 45200000-9 Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Drochia 1 Unitate 19.07.2026 - 30.12.2026
Constantin Varnav nr.16
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Edineț 624.00 MDL 45200000-9 Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Edineț 1 Unitate 19.07.2026 - 30.12.2026
Constantin Varnav nr.16
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Florești 416.00 MDL 45200000-9 Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Florești 1 Unitate 19.07.2026 - 30.12.2026
Constantin Varnav nr.16
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Fălești 624.00 MDL 45200000-9 Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Fălești 1 Unitate 19.07.2026 - 30.12.2026
Constantin Varnav nr.16
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Ocnița 624.00 MDL 45200000-9 Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Ocnița 1 Unitate 19.07.2026 - 30.12.2026
Constantin Varnav nr.16
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Rîșcani 624.00 MDL 45200000-9 Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Rîșcani 1 Unitate 19.07.2026 - 30.12.2026
Constantin Varnav nr.16

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
202607070927_Anunt de participare.docxbiddingDocumentsAchiziție-07/07/2026 09:28Descarca
202607070928_Documentatia standard.docxbiddingDocumentsAchiziție-07/07/2026 09:28Descarca
202607070928_Declaratie.docxbiddingDocumentsAchiziție-07/07/2026 09:28Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în mun. Chișinău 416.00 MDL
14/07/2026 16:52
416.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din SAMU Bălți 209.00 MDL
14/07/2026 16:19
209.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Biceni 832.00 MDL
14/07/2026 16:21
832.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din SAMU Dondușeni 209.00 MDL
14/07/2026 16:21
209.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Drochia 624.00 MDL
14/07/2026 16:22
624.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Edineț 624.00 MDL
14/07/2026 16:22
624.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Florești 416.00 MDL
14/07/2026 16:23
416.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Fălești 624.00 MDL
14/07/2026 16:24
624.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Ocnița 624.00 MDL
14/07/2026 16:24
624.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Rîșcani 624.00 MDL
14/07/2026 16:24
624.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Sîngerei 832.00 MDL
14/07/2026 16:25
832.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Soroca 416.00 MDL
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Glodeni 416.00 MDL
14/07/2026 16:26
416.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Anenii Noi 832.00 MDL
14/07/2026 16:26
832.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Basarabeasca 209.00 MDL
14/07/2026 16:26
209.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Călărași 416.00 MDL
14/07/2026 16:27
416.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Căușeni 1,040.00 MDL
14/07/2026 16:27
1,040.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Cimișlia 624.00 MDL
14/07/2026 16:27
624.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Criuleni 624.00 MDL
14/07/2026 16:28
624.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Coșnița 624.00 MDL
14/07/2026 16:28
624.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Hîncești 624.00 MDL
14/07/2026 16:28
624.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Ialoveni 1,040.00 MDL
14/07/2026 16:29
1,040.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Nisporeni 624.00 MDL
14/07/2026 16:29
624.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Orhei 1,040.00 MDL
14/07/2026 16:31
1,040.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Rezina 624.00 MDL
14/07/2026 16:31
624.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Șoldănești 416.00 MDL
14/07/2026 16:32
416.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Strășeni 624.00 MDL
14/07/2026 16:32
624.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Ștefan Vodă 832.00 MDL
14/07/2026 16:32
832.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Telenești 416.00 MDL
14/07/2026 16:33
416.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Ungheni 209.00 MDL
14/07/2026 16:33
209.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Comrat 624.00 MDL
14/07/2026 16:33
624.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Ciadîr-Lunga 832.00 MDL
14/07/2026 16:34
832.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Vulcănești 209.00 MDL
14/07/2026 16:34
209.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Cahul 1,248.00 MDL
14/07/2026 16:34
1,248.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Cantemir 1,040.00 MDL
14/07/2026 16:35
1,040.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Leova 624.00 MDL
14/07/2026 16:35
624.00 MDL
Ofertă acceptată
Servicii de verificare a coșurilor de fum și a canalelor de ventilare din imobilele situate în SAMU Taraclia 624.00 MDL
14/07/2026 16:35
624.00 MDL
Ofertă acceptată