Achiziție - Reparația acoperișului bunului imobil cu nr.cadastral 2511112.237 gara Bahmut,rn.Călărași

Achiziție Primaria Bahmut

Informație generală

Primaria Bahmut
1007601008993
Reparația acoperișului bunului imobil cu nr.cadastral 2511112.237 gara Bahmut,rn.Călărași
601,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1783084928982

Reparația acoperișului bunului imobil cu nr.cadastral 2511112.237 gara Bahmut,rn.Călărași


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
03/07/2026 16:29
clarificări
08/07/2026 17:00
depunere
15/07/2026 17:00
deschidere oferte
15/07/2026 17:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 03/07/2026 15:32
Trezoreria de Stat

suma planificată 601,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
601,000.00 MDL 45400000-1 Reparația acoperișului bunului imobil cu nr.cadastral 2511112.237 gara Bahmut,rn.Călărași 1 Unitate 17.07.2026 - 30.12.2026
s. Bahmut

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare .signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieanunt de participare03/07/2026 16:29Descarca
anunt de participare .signed.pdfbiddingDocumentsReparația acoperișului bunului imobil cu nr.cadastral 2511112.237 gara Bahmut,rn.Călărașianunt de participare03/07/2026 16:29Descarca
caiet de sarcini desfășurat , signed.pdfbiddingDocumentsReparația acoperișului bunului imobil cu nr.cadastral 2511112.237 gara Bahmut,rn.Călărașicaiet de sarcini desfășurat03/07/2026 16:29Descarca
duae-cc.signed.pdfbiddingDocumentsReparația acoperișului bunului imobil cu nr.cadastral 2511112.237 gara Bahmut,rn.Călărașiduae03/07/2026 16:29Descarca
ds_lucrari (2).docxbiddingDocumentsReparația acoperișului bunului imobil cu nr.cadastral 2511112.237 gara Bahmut,rn.Călărașids_lucrari03/07/2026 16:29Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Сaiet de sarcini
pentru Achiziție
07.07.2026 10:08

Vă rugăm să precizați poziția 4 – TrI1AA01. Aceasta nu este completă, deoarece mai lipsesc încă 2 caractere. Cel mai probabil, la copiere nu a fost scanată întreaga pagină

... afișează tot conținutul

Răspuns:

07.07.2026 16:24

Bună ziua,

Vă mulțumim pentru observații.

Referitor la poziția 4 – TrI1AA01, vă informăm că acest indicativ este complet și corespunde normativului aplicabil. Nu lipsesc două caractere, acesta fiind codul integral al normei.

Totodată, pentru poziția „Încărcarea materialelor din grupa A – grele și mărunte prin transport până la 10 m – de pe rampă sau teren, în auto, categoria 2”, conform normelor în vigoare, este prevăzută o singură poziție – muncitor necalificat.
Cu stimă, grupul de lucru

... afișează tot conținutul

Participanți

Reparația acoperișului bunului imobil cu nr.cadastral 2511112.237 gara Bahmut,rn.Călărași 601,000.00 MDL
10/07/2026 15:45
368,143.25 MDL
Ofertă refuzată
15/07/2026 16:27
435,000.00 MDL
Ofertă refuzată
14/07/2026 10:17
457,020.36 MDL
Ofertă refuzată