Achiziție - Mobilier pentru dotarea sălilor de clase a IPLTPA „Mihail Berezovschi”, mun. Chisinău

Achiziție Instituția Publică Liceul Teoretic cu Profil de Arte Mihail Berezovschi

Informație generală

Mobilier pentru dotarea sălilor de clase a IPLTPA „Mihail Berezovschi”, mun. Chisinău
375,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1782896853815

Achiziționarea mobilierului pentru dotarea sălilor de clase a IPLTPA „Mihail Berezovschi”, mun. Chisinău conform necesităților instituției.


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
01/07/2026 12:13
clarificări
06/07/2026 12:00
depunere
14/07/2026 12:00
deschidere oferte
15/07/2026 14:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 01/07/2026 10:40
Trezoreria de Stat

suma planificată 375,000.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Set bancă trapez cu scaun de 1 persoană (pentru clasa viitorului) 63,000.00 MDL 630.00 MDL 39100000-3 Set bancă trapez cu scaun de 1 persoană (pentru clasa viitorului) 38 Bucata 01.08.2026 - 31.08.2026
Ciocana str. Igor Vieru 15/4
2026-07-15 14:00:00
Set (nereglabil) bancă cu scaune de 2 persoane 276,000.00 MDL 2,760.00 MDL 39100000-3 Set (nereglabil) bancă cu scaune de 2 persoane 114 Bucata 01.08.2026 - 31.08.2026
Ciocana str. Igor Vieru 15/4
2026-07-15 14:18:30
Masă de robotică 14,000.00 MDL 140.00 MDL 39100000-3 Masă de robotică 2 Bucata 01.08.2026 - 31.08.2026
Ciocana str. Igor Vieru 15/4
2026-07-15 14:37:00
Fotolii sac (bean-bag) de stofă 22,000.00 MDL 220.00 MDL 39100000-3 Fotolii sac (bean-bag) de stofă 20 Bucata 01.08.2026 - 31.08.2026
Ciocana str. Igor Vieru 15/4
2026-07-15 14:55:30

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare mobilier berezovschi 2026 (1).signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-01/07/2026 12:13Descarca
declaratie_ro beneficiarii efectivi.docbiddingDocumentsAchiziție-01/07/2026 12:13Descarca
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docxbiddingDocumentsAchiziție-01/07/2026 12:13Descarca
duae mobilier.docxbiddingDocumentsAchiziție-01/07/2026 12:13Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Set bancă trapez cu scaun de 1 persoană (pentru clasa viitorului) 63,000.00 MDL
13/07/2026 16:24
51,300.00 MDL
Ofertă acceptată
08/07/2026 13:44
61,750.00 MDL
Set (nereglabil) bancă cu scaune de 2 persoane 276,000.00 MDL
13/07/2026 16:24
191,520.00 MDL
Ofertă acceptată
14/07/2026 11:28
256,500.00 MDL
Masă de robotică 14,000.00 MDL
13/07/2026 16:24
8,000.00 MDL
Ofertă acceptată
Fotolii sac (bean-bag) de stofă 22,000.00 MDL
13/07/2026 16:25
18,800.00 MDL
Ofertă acceptată