Achiziție - Apă potabilă, purificată, îmbuteliată ermetic, necarbogazificată , 19 Litri, pentru a. 2026.

Achiziție IMSP Spitalul Clinic Bălți

Informație generală

Apă potabilă, purificată, îmbuteliată ermetic, necarbogazificată , 19 Litri, pentru a. 2026.
112,500.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1782823365065

Apă potabilă, purificată, îmbuteliată ermetic, necarbogazificată , 19 Litri, pentru a. 2026.


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
30/06/2026 15:46
clarificări
02/07/2026 10:00
depunere
06/07/2026 11:00
deschidere oferte
07/07/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 30/06/2026 15:19
Trezoreria de Stat

suma planificată 112,500.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
112,500.00 MDL 1,125.00 MDL 15900000-7 Lotul 1. Apă potabilă, purificată, îmbuteliată ermetic, necarbogazificată, 19 Litri 2250 Bucata 10.07.2026 - 31.12.2026
str. Decebal, 101
2026-07-07 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Anunț de participare apă potabilă pentru a. 2026.pdftenderNoticeAchiziție- Anunț de participare apă potabilă pentru a. 202630/06/2026 15:46Descarca
Contract model apă potabilă a.2026.docxcontractDraftAchiziție- Contract model apă potabilă a.202630/06/2026 15:46Descarca
Declarație apă potabilă pentru a. 2026.docxbiddingDocumentsAchiziție- Declarație apă potabilă pentru a. 202630/06/2026 15:46Descarca
Specificații tehnice anexa nr.22 - 23 apă potabilă pentru a. 2026.docxtechnicalSpecificationsAchiziție- Specificații tehnice anexa nr.22 - 23 apă potabilă pentru a. 202630/06/2026 15:46Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lotul 1. Apă potabilă, purificată, îmbuteliată ermetic, necarbogazificată, 19 Litri 112,500.00 MDL
03/07/2026 18:36
109,125.00 MDL
Ofertă acceptată