Achiziție - Lucrari de reparatie a unei portiuni de drum din satul Rascaietii Noi,comuna Răscăieti rn.Ștefan Vodă

Achiziție Primaria Rascaieti

Informație generală

Primaria Rascaieti
1007601005235
Lucrari de reparatie a unei portiuni de drum din satul Rascaietii Noi,comuna Răscăieti rn.Ștefan Vodă
494,600.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1782807750300

Lucrari de reparatie a unei portiuni de drum din satul Rascaietii Noi,comuna Răscăieti rn.Ștefan Vodă


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
30/06/2026 11:31
clarificări
05/07/2026 00:00
depunere
08/07/2026 00:00
deschidere oferte
08/07/2026 00:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 30/06/2026 09:57
Trezoreria de Stat

suma planificată 494,600.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
494,600.00 MDL 45200000-9 Lucrari de reparatie a unei portiuni de drum din satul Rascaietii Noi,comuna Răscăieti rn.Ștefan Vodă 1 Bucata 22.07.2026 - 31.10.2026
Satul Răscăieţi r-ul Stefan Vodă

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
duae.docbiddingDocumentsAchiziție-30/06/2026 11:31Descarca
documentatia standart.docxbiddingDocumentsAchiziție-30/06/2026 11:31Descarca
anunt de participare lp prim. rascaiesti 2024 (1) redactat.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-30/06/2026 11:31Descarca
caiet de sarcini.pdfbiddingDocumentsAchiziție-30/06/2026 11:31Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lucrari de reparatie a unei portiuni de drum din satul Rascaietii Noi,comuna Răscăieti rn.Ștefan Vodă 494,600.00 MDL
07/07/2026 16:29
477,514.00 MDL
Ofertă acceptată