Achiziție - Servicii de deservire a tehnicii de calcul (repetat)

Achiziție IP Compania "Teleradio-Moldova"

Informație generală

Servicii de deservire a tehnicii de calcul (repetat)
87,500.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1782475424063

Servicii de deservire a tehnicii de calcul (repetat)


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
26/06/2026 15:05
clarificări
29/06/2026 14:00
depunere
03/07/2026 11:00
deschidere oferte
03/07/2026 11:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 12/06/2026 22:52
Trezoreria de Stat

suma planificată 87,500.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
87,500.00 MDL 98300000-6 Servicii de deservire a tehnicii de calcul (repetat) -Conform Caietului de sarcini 1 Bucata 20.07.2026 - 31.12.2026
strada Miorița 1

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anexe la documentatia standard.docxbiddingDocumentsAchizițieanexe la documentatia standard.docx26/06/2026 15:05Descarca
anunț de participare_servicii reparația tc_repetat.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieanunț de participare_servicii reparația tc_repetat.signed.pdf26/06/2026 15:05Descarca
caietul de sarcini.docxbiddingDocumentsAchizițiecaietul de sarcini.docx26/06/2026 15:05Descarca
declaraţie de eligibilitate (anexa 2).docxbiddingDocumentsAchizițiedeclaraţie de eligibilitate (anexa 2).docx26/06/2026 15:05Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Servicii de deservire a tehnicii de calcul (repetat) 87,500.00 MDL
02/07/2026 17:11
279,175.00 MDL
Ofertă acceptată