Achiziție - Lucrări de reparație curentă a străzilor Independenței și Afanase Chirița din s. Pistruieni, r. Telenești

Achiziție PRIMARIA COMUNEI PISTRUIENI

Informație generală

Lucrări de reparație curentă a străzilor Independenței și Afanase Chirița din s. Pistruieni, r. Telenești
1,210,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1782391692043

Lucrări de reparație curentă a străzilor Independenței și Afanase Chirița
din s. Pistruieni, r. Telenești


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
25/06/2026 15:56
clarificări
15/07/2026 15:52
depunere
22/07/2026 15:52
deschidere oferte
22/07/2026 15:52
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 25/06/2026 16:26
Trezoreria de Stat

suma planificată 1,210,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
1,210,000.00 MDL 45233120-6 Lucrări de reparație curentă a străzilor Independenței și Afanase Chirița din s. Pistruieni, r. Telenești 1 Unitate 17.08.2026 - 31.12.2026
s.Pistruieni

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
202606251552_anunt de participare.pdfbiddingDocumentsAchizițieAP25/06/2026 15:56Descarca
202606251553_DUAE.docbiddingDocumentsAchizițieDUAE25/06/2026 15:56Descarca
202606251553_caiet de sarcini.docxbiddingDocumentsAchizițieCS25/06/2026 15:56Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lucrări de reparație curentă a străzilor Independenței și Afanase Chirița din s. Pistruieni, r. Telenești 1,210,000.00 MDL
22/07/2026 10:15
856,602.51 MDL
Ofertă acceptată
22/07/2026 14:18
1,160,609.15 MDL
Ofertă refuzată
21/07/2026 13:12
1,163,161.86 MDL
Ofertă refuzată