Achiziție - Aparate electrice de uz casnic

Achiziție IMSP SCM Gheorghe Paladi

Informație generală

Aparate electrice de uz casnic
179,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1782386246775

Aparate electrice de uz casnic


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
25/06/2026 14:33
clarificări
27/06/2026 10:00
depunere
01/07/2026 09:00
deschidere oferte
01/07/2026 09:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 25/06/2026 14:25
Trezoreria de Stat

suma planificată 179,000.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Frigidere 41,000.00 MDL 39700000-9 Frigider mic 1 Bucata 03.07.2026 - 31.12.2026
str. Melestiu, 20
39700000-9 Frigider mediu ( fară congilator) 2 Bucata
39700000-9 Frigider mediu (cu congilator sus) 5 Bucata
Boilere electrice 19,000.00 MDL 39700000-9 Boiler electric 30 l 6 Bucata 03.07.2026 - 31.12.2026
str. Melestiu, 20
39700000-9 Boiler electric 50 l 2 Bucata
39700000-9 Boiler electric 80 l 3 Bucata
Masina de spalat rufe 16,000.00 MDL 39700000-9 Masina de spalat rufe 3 Bucata 03.07.2026 - 31.12.2026
str. Melestiu, 20
Fier de călcat cu aburi 9,000.00 MDL 39700000-9 Fier de călcat cu aburi 27 Bucata 03.07.2026 - 31.12.2026
str. Melestiu, 20
Plita electrică 900.00 MDL 39700000-9 Plita electrică cu 2 arzatoare 1 Bucata 03.07.2026 - 31.12.2026
str. Melestiu, 20
39700000-9 Plita electrică cu 1 arzatoare 2 Bucata
Microundă 7,000.00 MDL 39700000-9 Microundă 8 Bucata 03.07.2026 - 31.12.2026
str. Melestiu, 20
Fierbător de apă (ciainic electric) 15,500.00 MDL 39700000-9 Fierbător de apă (ciainic electric) 50 Bucata 03.07.2026 - 31.12.2026
str. Melestiu, 20
Lampă de masă 600.00 MDL 39700000-9 Lampă de masă 2 Bucata 03.07.2026 - 31.12.2026
str. Melestiu, 20
Uscător de mâini electric 64,000.00 MDL 39700000-9 Uscător de mâini electric 34 Bucata 03.07.2026 - 31.12.2026
str. Melestiu, 20
Ceas de perete 6,000.00 MDL 39700000-9 Ceas de perete 25 Bucata 03.07.2026 - 31.12.2026
str. Melestiu, 20

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare.pdftenderNoticeAchizițieanunț de participare25/06/2026 14:33Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Frigidere 41,000.00 MDL
30/06/2026 17:31
32,915.00 MDL
Ofertă acceptată
01/07/2026 07:06
36,380.00 MDL
Boilere electrice 19,000.00 MDL
30/06/2026 17:31
19,685.00 MDL
Ofertă acceptată
Masina de spalat rufe 16,000.00 MDL
30/06/2026 15:45
11,634.00 MDL
Ofertă acceptată
30/06/2026 17:31
12,255.00 MDL
01/07/2026 07:06
12,390.00 MDL
30/06/2026 17:51
12,690.00 MDL
Fier de călcat cu aburi 9,000.00 MDL
30/06/2026 17:31
8,775.00 MDL
Ofertă acceptată
01/07/2026 07:07
11,178.00 MDL
30/06/2026 15:45
14,825.25 MDL
Plita electrică 900.00 MDL
30/06/2026 15:45
839.07 MDL
Ofertă acceptată
01/07/2026 07:08
1,637.00 MDL
Microundă 7,000.00 MDL
30/06/2026 17:51
5,880.00 MDL
Ofertă acceptată
30/06/2026 15:45
6,712.53 MDL
30/06/2026 17:31
7,360.00 MDL
01/07/2026 07:10
8,768.00 MDL
Fierbător de apă (ciainic electric) 15,500.00 MDL
30/06/2026 17:51
6,500.00 MDL
Ofertă refuzată
30/06/2026 15:45
11,620.00 MDL
Ofertă refuzată
30/06/2026 17:31
12,000.00 MDL
01/07/2026 07:10
17,500.00 MDL
Lampă de masă 600.00 MDL
01/07/2026 07:11
584.00 MDL
Ofertă acceptată
Uscător de mâini electric 64,000.00 MDL
29/06/2026 09:44
50,150.00 MDL
Ofertă refuzată
01/07/2026 07:11
60,928.00 MDL
Ceas de perete 6,000.00 MDL
01/07/2026 07:11
6,437.50 MDL
Ofertă acceptată