Achiziție - Lucrări de reparație a pavajului si amplasarea mobilierului urban în cadrul Școlii Primare "Grigore Vieru" din str. Nicolae Milescu Spatarul 13/3, mun. Chișinău

Achiziție Directia educatie, tineret şi sport sectorul Ciocana

Informație generală

Lucrări de reparație a pavajului si amplasarea mobilierului urban în cadrul Școlii Primare "Grigore Vieru" din str. Nicolae Milescu Spatarul 13/3, mun. Chișinău
247,500.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1782218167783

Conform Anunțului de participare și Caietului de sarcini


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
23/06/2026 15:39
clarificări
26/06/2026 15:00
depunere
30/06/2026 09:00
deschidere oferte
30/06/2026 09:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 23/06/2026 14:16
Trezoreria de Stat

suma planificată 247,500.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
247,500.00 MDL 45200000-9 Lucrări de reparație a pavajului si amplasarea mobilierului urban în cadrul Școlii Primare "Grigore Vieru" din str. Nicolae Milescu Spatarul 13/3, mun. Chișinău 1 Bucata 06.07.2026 - 31.12.2026
str. Aleco Russo, 57

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare scan.pdfbiddingDocumentsAchiziție-23/06/2026 15:39Descarca
caiet de sarcini.pdfbiddingDocumentsAchiziție-23/06/2026 15:39Descarca
ds_lucrari_actualizata (1).docxbiddingDocumentsAchiziție-23/06/2026 15:39Descarca
duae.docxbiddingDocumentsAchiziție-23/06/2026 15:39Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lucrări de reparație a pavajului si amplasarea mobilierului urban în cadrul Școlii Primare "Grigore Vieru" din str. Nicolae Milescu Spatarul 13/3, mun. Chișinău 247,500.00 MDL
30/06/2026 08:27
202,111.40 MDL
Ofertă refuzată
30/06/2026 08:21
212,737.01 MDL
Ofertă acceptată
29/06/2026 16:56
224,586.74 MDL
Ofertă refuzată