Achiziție - Reparații capitale ale constructiilor speciale a str.Mihalcea Hincu s.Pascani r.Hincesti cu beton asfaltic

Achiziție PRIMARIA PASCANI

Informație generală

PRIMARIA PASCANI
1007601005811
Reparații capitale ale constructiilor speciale a str.Mihalcea Hincu s.Pascani r.Hincesti cu beton asfaltic
836,707.12 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1782133386578

Reparații capitale ale constructiilor speciale a str.Mihalcea Hincu s.Pascani r.Hincesti cu beton asfaltic


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
22/06/2026 16:08
clarificări
26/06/2026 17:03
depunere
06/07/2026 16:03
deschidere oferte
06/07/2026 16:03
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 22/06/2026 17:00
Trezoreria de Stat

suma planificată 836,707.12 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
836,707.12 MDL 45200000-9 Reparații capitale ale constructiilor speciale a str.Mihalcea Hincu s.Pascani r.Hincesti cu beton asfaltic 836707.12 Bucata 09.07.2026 - 31.12.2026
Pascani

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
202606221604_Anunț de Participare drum str. Mihalcea Hincu2.semnat.pdfbiddingDocumentsAchizițieanunt de participare22/06/2026 16:08Descarca
202606221604_Caiet de sarcini1.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițiecaiet de sarcini22/06/2026 16:08Descarca
202606221604_DUAE drum str. Mihalcea Hincu.pdfbiddingDocumentsAchizițieDUAE22/06/2026 16:08Descarca

Persoană de contact

Clarificări

finantare
pentru Achiziție
23.06.2026 16:22

cae este sursa de finantare ?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

23.06.2026 19:11

Buget de stat si buget local

... afișează tot conținutul

Participanți

Reparații capitale ale constructiilor speciale a str.Mihalcea Hincu s.Pascani r.Hincesti cu beton asfaltic 836,707.12 MDL
06/07/2026 15:32
975,587.03 MDL
Ofertă refuzată