Achiziție - Lucrări de reparație capitală a Bibliotecii Publice Drăsliceni din incinta Casei de Cultură din satul Drăsliceni, raionul Criuleni

Achiziție Primaria Drasliceni

Informație generală

Primaria Drasliceni
1007601010242
Lucrări de reparație capitală a Bibliotecii Publice Drăsliceni din incinta Casei de Cultură din satul Drăsliceni, raionul Criuleni
239,904.54 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1781877450536

Lucrări de reparație capitală a Bibliotecii Publice Drăsliceni din incinta Casei de Cultură din satul Drăsliceni, raionul Criuleni


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
19/06/2026 17:02
clarificări
22/06/2026 15:45
depunere
26/06/2026 14:30
deschidere oferte
26/06/2026 14:30
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 20/06/2026 01:52
Trezoreria de Stat

suma planificată 239,904.54 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
239,904.54 MDL 45210000-2 Lucrări de reparație capitală a Bibliotecii Publice Drăsliceni din incinta Casei de Cultură din satul Drăsliceni, raionul Criuleni 1 Unitate 29.06.2026 - 31.12.2026
S.Drasliceni R. Criuleni

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
202606191659_Anunțul de participare.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieAnunț de participare19/06/2026 17:02Descarca
202606191659_CS-desfasurat.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieCaiet de sarcini19/06/2026 17:02Descarca
202606191700_Declarația de eligibilitate.docxbiddingDocumentsAchizițieDeclarația de eligibilitate19/06/2026 17:02Descarca
202606191700_DUAE.docbiddingDocumentsAchizițieDUAE19/06/2026 17:02Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lucrări de reparație capitală a Bibliotecii Publice Drăsliceni din incinta Casei de Cultură din satul Drăsliceni, raionul Criuleni 239,904.54 MDL
23/06/2026 18:24
234,997.83 MDL
Ofertă acceptată