Achiziție - Lucrări de reparație a scării de acces și de amenajare a teritoriului și Servicii de reparații curente a rețelelor de canalizare.

Achiziție Liceul Teoretic Olimp din mun.Chisinau

Informație generală

Lucrări de reparație a scării de acces și de amenajare a teritoriului și Servicii de reparații curente a rețelelor de canalizare.
728,790.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1781788179327

Lucrări de reparație a scării de acces și de amenajare a teritoriului și Servicii de reparații curente a rețelelor de canalizare (interioară și exterioară).


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
18/06/2026 17:35
clarificări
20/06/2026 10:00
depunere
25/06/2026 10:00
deschidere oferte
26/06/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 08/05/2026 13:07
Trezoreria de Stat

suma planificată 728,790.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Servicii de reparații curente a rețelelor de canalizare 310,000.00 MDL 1,240.00 MDL 45400000-1 Servicii de reparații curente a rețelelor de canalizare 1 Bucata 29.06.2026 - 31.12.2026
str.Petru Zadnipru 7/1
2026-06-26 15:00:00
Lucrări de reparație a scării de acces și amenajare a teritoriului. 418,790.00 MDL 1,675.16 MDL 45400000-1 Lucrări de reparație 1 Bucata 29.06.2026 - 31.12.2026
str.Petru Zadnipru 7/1
2026-06-26 15:18:30

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
caiet de sarcini canalizarea (1).docxbiddingDocumentsAchiziție-18/06/2026 17:35Descarca
caiet de sarcini 2 (1).docxtechnicalSpecificationsAchiziție-18/06/2026 17:35Descarca
duae iplt olimp (1).docbiddingDocumentsAchiziție-18/06/2026 17:35Descarca
declaratie_ro.docbiddingDocumentsAchiziție-18/06/2026 17:35Descarca
ds_lucrari (1).docxbiddingDocumentsAchiziție-18/06/2026 17:35Descarca
anunt de participare lucrari (corect din 18.06.2026).signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-18/06/2026 17:35Descarca
caiet de sarcini canalizarea (1).docxtechnicalSpecifications Servicii de reparații curente a rețelelor de canalizare-18/06/2026 17:35Descarca
declaratie_ro.docbiddingDocuments Servicii de reparații curente a rețelelor de canalizare-18/06/2026 17:35Descarca
duae iplt olimp (1).docbiddingDocuments Servicii de reparații curente a rețelelor de canalizare-18/06/2026 17:35Descarca
ds_lucrari (1).docxbiddingDocuments Servicii de reparații curente a rețelelor de canalizare-18/06/2026 17:35Descarca
anunt de participare lucrari (corect din 18.06.2026).signed.pdfbiddingDocuments Servicii de reparații curente a rețelelor de canalizare-18/06/2026 17:35Descarca
caiet de sarcini 2 (1).docxtechnicalSpecificationsLucrări de reparație a scării de acces și amenajare a teritoriului.-18/06/2026 17:35Descarca
declaratie_ro.docbiddingDocumentsLucrări de reparație a scării de acces și amenajare a teritoriului.-18/06/2026 17:35Descarca
ds_lucrari (1).docxbiddingDocumentsLucrări de reparație a scării de acces și amenajare a teritoriului.-18/06/2026 17:35Descarca
anunt de participare lucrari (corect din 18.06.2026).signed.pdfbiddingDocumentsLucrări de reparație a scării de acces și amenajare a teritoriului.-18/06/2026 17:35Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Servicii de reparații curente a rețelelor de canalizare 310,000.00 MDL
24/06/2026 16:32
270,390.93 MDL
Ofertă acceptată
25/06/2026 02:31
270,589.66 MDL
Ofertă refuzată
Lucrări de reparație a scării de acces și amenajare a teritoriului. 418,790.00 MDL
25/06/2026 02:31
390,050.01 MDL
Ofertă acceptată
24/06/2026 16:32
404,592.55 MDL