Achiziție - Lucrări reparație capitală în bl. I, et. I și bl. II, et. I

Achiziție IP LT "Miguel de Cervantes Saavedra"

Informație generală

Lucrări reparație capitală în bl. I, et. I și bl. II, et. I
1,333,333.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1781606726530

Lucrări reparație capitală în bl. I, et. I și bl. II, et. I


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
16/06/2026 13:50
clarificări
22/06/2026 10:00
depunere
30/06/2026 10:00
deschidere oferte
30/06/2026 10:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 16/06/2026 20:36
Trezoreria de Stat

suma planificată 1,333,333.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Reparație capitală bl. I, et, I, str. A. Iancu, 34 893,333.00 MDL 45400000-1 Reparație capitală bl. I, et, I, str. A. Iancu, 34 1 Bucata 17.07.2026 - 31.12.2026
sediul instituției
Reparație capitală bl. II, et. I, str. G.Ureche, 30 440,000.00 MDL 45400000-1 Reparație capitală bl. II, et. I, str. G.Ureche, 30 1 Bucata 17.07.2026 - 31.12.2026
sediul instituției

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare cervantes.doctenderNoticeAchiziție-16/06/2026 13:50Descarca
declaratie_ro.docbiddingDocumentsAchiziție-16/06/2026 13:50Descarca
duae_ro_23.docbiddingDocumentsAchiziție-16/06/2026 13:50Descarca
electricitatea bl i lt miguel de cervantes.docxtechnicalSpecificationsAchiziție-16/06/2026 13:50Descarca
electricitatea bl ii lt miguel de cervantes.docxtechnicalSpecificationsAchiziție-16/06/2026 13:50Descarca
lt miguel de cervantes bloc 1.docxtechnicalSpecificationsAchiziție-16/06/2026 13:50Descarca
lt miguel de servantes bloc ii.docxtechnicalSpecificationsAchiziție-16/06/2026 13:50Descarca
modele formulare.docclarificationsAchiziție-16/06/2026 13:50Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Reparație capitală bl. I, et, I, str. A. Iancu, 34 893,333.00 MDL
30/06/2026 09:17
630,686.65 MDL
Ofertă refuzată
30/06/2026 08:43
839,523.44 MDL
Ofertă refuzată
30/06/2026 07:57
854,475.87 MDL
Ofertă refuzată
Reparație capitală bl. II, et. I, str. G.Ureche, 30 440,000.00 MDL
30/06/2026 09:29
293,190.27 MDL
Ofertă refuzată
30/06/2026 08:49
400,220.32 MDL
Ofertă refuzată
30/06/2026 08:43
406,259.38 MDL
Ofertă refuzată