Achiziție - Achiziționarea și instalarea sistem de supraveghere video (echipamente, montaj și configurare ) destinat clădirilor administrative al DGACG RM

Achiziție Direcția generală pentru administrarea clădirilor Guvernului Republicii Moldova

Informație generală

Achiziționarea și instalarea sistem de supraveghere video (echipamente, montaj și configurare ) destinat clădirilor administrative al DGACG RM
316,650.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1780403181129

Achiziționarea și instalarea sistem de supraveghere video (echipamente, montaj și configurare ) destinat clădirilor administrative al DGACG RM , in conformitate cu cerințele stipulate in caietul de sarcini si anuntul de participare


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
05/06/2026 15:57
clarificări
10/06/2026 10:00
depunere
17/06/2026 10:00
deschidere oferte
18/06/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 02/06/2026 15:15
Trezoreria de Stat

suma planificată 316,650.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
316,650.00 MDL 3,166.50 MDL 32300000-6 Sisteme de supraveghere video (echipamente, montaj si configurare) pentru clădirile administrative: 1 Bucata 19.06.2026 - 31.12.2026
Piața Marii Adunări Naționale, 1
2026-06-18 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare f.pdfbiddingDocumentsAchiziție-anunt de participare05/06/2026 15:57Descarca
caiet de sarcini.pdfbiddingDocumentsAchiziție-caiet de sarcini05/06/2026 15:57Descarca
duae_ro.docbiddingDocumentsAchiziție-duae05/06/2026 15:57Descarca
ds_bunuri.docxbiddingDocumentsAchiziție-DS05/06/2026 15:57Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Sisteme de supraveghere video (echipamente, montaj si configurare) pentru clădirile administrative: 316,650.00 MDL
16/06/2026 17:43
305,900.00 MDL
Ofertă refuzată
16/06/2026 15:21
305,992.10 MDL
Ofertă refuzată
17/06/2026 08:17
316,645.00 MDL