Achiziție - Lucrări de reparație a unor străzi din s.Borogani, raionul Leova

Achiziție Primaria Borogani

Informație generală

Primaria Borogani
1007601005936
Lucrări de reparație a unor străzi din s.Borogani, raionul Leova
1,380,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1780042844397

Lucrări de reparație a unor străzi din s.Borogani, raionul Leova


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
29/05/2026 11:25
clarificări
03/06/2026 11:00
depunere
06/06/2026 11:00
deschidere oferte
08/06/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 29/05/2026 09:07
Trezoreria de Stat

suma planificată 1,380,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
1,380,000.00 MDL 27,600.00 MDL 45200000-9 Lucrări de reparație a unor străzi din s.Borogani, raionul Leova 1 Bucata 15.06.2026 - 30.12.2026
s.Borogani ,r-l Leova
2026-06-08 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
duae_ro_2026 (1).docbiddingDocumentsLucrări de reparație a unor străzi din s.Borogani, raionul LeovaDUAE29/05/2026 11:25Descarca
anunț de participare (2).pdfbiddingDocumentsAchizițieAnunț de participare PDF29/05/2026 11:25Descarca
caiet de sarcini_.docxbiddingDocumentsAchizițieCaiet de sarcini29/05/2026 11:25Descarca
ds_lucrari_2026(1).docxbiddingDocumentsAchizițieDocumentația Standard29/05/2026 11:25Descarca
duae_ro_2026 (1).docbiddingDocumentsAchizițieDUAE29/05/2026 11:25Descarca
anunt_de_participare_lucrari_2026.docxbiddingDocumentsLucrări de reparație a unor străzi din s.Borogani, raionul LeovaAnunț de participare29/05/2026 11:25Descarca
caiet de sarcini_.docxbiddingDocumentsLucrări de reparație a unor străzi din s.Borogani, raionul LeovaCaiet de sarcini29/05/2026 11:25Descarca
ds_lucrari_2026(1).docxbiddingDocumentsLucrări de reparație a unor străzi din s.Borogani, raionul LeovaDocumentația Standard29/05/2026 11:25Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lucrări de reparație a unor străzi din s.Borogani, raionul Leova 1,380,000.00 MDL
05/06/2026 22:29
1,086,764.00 MDL
Ofertă refuzată
05/06/2026 13:54
1,283,337.79 MDL
Ofertă acceptată
06/06/2026 08:21
1,336,542.82 MDL