Achiziție - Apă potabilă sticle 0,33 l (repetat)

Achiziție Inspectoratul General al Poliției

Informație generală

Apă potabilă sticle 0,33 l (repetat)
35,440.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1779870730278

Apă potabilă sticle 0,33 l (repetat)


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
27/05/2026 11:35
clarificări
29/05/2026 08:00
depunere
03/06/2026 10:30
deschidere oferte
04/06/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 27/05/2026 11:00
Trezoreria de Stat

suma planificată 35,440.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Apă potabilă purificată 0,33 l 18,400.00 MDL 73.60 MDL 15900000-7 Apă potabilă purificată 0,33 l 1296 Bucata 05.06.2026 - 31.12.2026
str.Tiraspol 11/1
2026-06-04 15:00:00
Apă minerală naturală carbogazificată 0,33 l 17,040.00 MDL 68.16 MDL 15900000-7 Apă minerală naturală carbogazificată 0,33 l 1200 Bucata 05.06.2026 - 31.12.2026
str.Tiraspol 11/1
2026-06-04 15:18:30

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Anunț de participarebiddingDocumentsAchizițieAnunț de participare27/05/2026 11:35Descarca
DUAEbiddingDocumentsAchizițieDUAE27/05/2026 11:35Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Apă potabilă purificată 0,33 l 18,400.00 MDL
02/06/2026 17:30
18,338.40 MDL
Ofertă acceptată
Apă minerală naturală carbogazificată 0,33 l 17,040.00 MDL
02/06/2026 17:30
16,980.00 MDL
Ofertă acceptată