Achiziție - Zahăr tos pentru perioada iunie 2026, AC

Achiziție IMSP SCM Sf.Treime

Informație generală

IMSP SCM Sf.Treime
1003600152592
Zahăr tos pentru perioada iunie 2026, AC
6,080.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1779775420869

Zahăr tos pentru perioada iunie 2026, AC


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
26/05/2026 09:05
clarificări
27/05/2026 10:00
depunere
30/05/2026 17:00
deschidere oferte
30/05/2026 17:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 26/05/2026 07:26
Trezoreria de Stat

suma planificată 6,080.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
6,080.00 MDL 15800000-6 Zahar tos, produs rafinat obținut din sfecla de zahăr, sub formă de cristale de granulație medie, omogenă, uniforme, uscate, liber curgatoare, nelipicioase. Fara aglomerari, fara corpuri străine, cu gust dulce, făra miros sau gust strain, de culoare alb lucios, umeditatea nu mai mult de 0,14%. Ambalaj saci 5-10 kg. HG 774 din 03.07.2007, livrarea o data în saptamina 400 Kilogram 01.06.2026 - 29.06.2026
Alecu Russo 11/1

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anexa nr.22 specificații tehnice.docxbiddingDocumentsAchiziție-26/05/2026 09:05Descarca
anexa nr.23 specificații de preț.docxbiddingDocumentsAchiziție-26/05/2026 09:05Descarca
anexa nr.24 model-contract.docxbiddingDocumentsAchiziție-26/05/2026 09:05Descarca
anunț de participare_zahăr.docxbiddingDocumentsAchiziție-26/05/2026 09:05Descarca
anunț de participare_zahăr.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-26/05/2026 09:05Descarca
declarație de eligibiliate.docxbiddingDocumentsAchiziție-26/05/2026 09:05Descarca
duae_nou.docbiddingDocumentsAchiziție-26/05/2026 09:05Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Zahăr tos 6,080.00 MDL
30/05/2026 09:28
6,088.00 MDL
Ofertă acceptată
29/05/2026 09:34
6,276.00 MDL