Achiziție - Servicii de mentenanță al sistemului de irigare: Scuarul Catedralei Mitropolitane și Scuarul str. Liviu Deleanu

Achiziție Pretura Buiucani

Informație generală

Pretura Buiucani
1007601009509
Servicii de mentenanță al sistemului de irigare: Scuarul Catedralei Mitropolitane și Scuarul str. Liviu Deleanu
366,666.66 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1779369560029

Servicii de mentenanță al sistemului de irigare: Scuarul Catedralei Mitropolitane și Scuarul str. Liviu Deleanu


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
21/05/2026 16:27
clarificări
22/05/2026 16:30
depunere
25/05/2026 16:30
deschidere oferte
25/05/2026 16:30
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 21/05/2026 14:45
Trezoreria de Stat

suma planificată 366,666.66 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Servicii de mentenanță anuală a sistemului de irigare din Scuarul Catedralei Mitropolitane 266,666.66 MDL 50800000-3 Servicii de mentenanță anuală a sistemului de irigare din Scuarul Catedralei Mitropolitane 1 Metru patrat 27.05.2026 - 30.12.2026
str. Mihai Viteazul 2
Servicii de mentenanță anuală a sistemului de irigare din str. Liviu Deleanu 100,000.00 MDL 50800000-3 Servicii de mentenanță anuală a sistemului de irigare din str. Liviu Deleanu 1 Metru patrat 27.05.2026 - 30.12.2026
str. Mihai Viteazul 2

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare sistemul de irigare.semnat.pdfbiddingDocumentsAchiziție-21/05/2026 16:27Descarca
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (19).docxbiddingDocumentsAchiziție-21/05/2026 16:27Descarca
duae_ro_0 (14).docbiddingDocumentsAchiziție-21/05/2026 16:27Descarca
anunț de participare sistemul de irigare.semnat.pdfbiddingDocumentsServicii de mentenanță anuală a sistemului de irigare din Scuarul Catedralei Mitropolitane-21/05/2026 16:27Descarca
irigare catedrala.semnat.pdfbiddingDocumentsServicii de mentenanță anuală a sistemului de irigare din Scuarul Catedralei Mitropolitane-21/05/2026 16:27Descarca
anunț de participare sistemul de irigare.semnat.pdfbiddingDocumentsServicii de mentenanță anuală a sistemului de irigare din str. Liviu Deleanu-21/05/2026 16:27Descarca
irigare l deleanu.semnat.pdfbiddingDocumentsServicii de mentenanță anuală a sistemului de irigare din str. Liviu Deleanu-21/05/2026 16:27Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Servicii de mentenanță anuală a sistemului de irigare din Scuarul Catedralei Mitropolitane 266,666.66 MDL
25/05/2026 15:29
208,000.00 MDL
Servicii de mentenanță anuală a sistemului de irigare din str. Liviu Deleanu 100,000.00 MDL
25/05/2026 15:29
78,000.00 MDL