Achiziție - Lucrări de construcție unui complex sportiv I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni (etapa II )

Achiziție L.T MIHAI EMINESCU

Informație generală

L.T MIHAI EMINESCU
1013620001132
Lucrări de construcție unui complex sportiv I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni (etapa II )
2,217,922.02 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1778501071930

Lucrări de construcție unui complex sportiv I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni (etapa II )


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
11/05/2026 15:10
clarificări
21/05/2026 10:00
depunere
25/05/2026 10:00
deschidere oferte
25/05/2026 10:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 11/05/2026 13:22
Trezoreria de Stat

suma planificată 2,217,922.02 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
2,217,922.02 MDL 45200000-9 Lucrări de construcție unui complex sportiv I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni (etapa II ) 1 Bucata 27.05.2026 - 31.12.2026
OR. UNGHENI, STR. NATIONALA 3

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
duae.docbiddingDocumentsAchizițieDUAE11/05/2026 15:10Descarca
doc.standart.docxbiddingDocumentsAchiziție-11/05/2026 15:10Descarca
anunt_de_participare.signed.pdftenderNoticeAchizițieAnunt de participare11/05/2026 15:10Descarca
2-1-1 a2 teren forbal f-1.pdftechnicalSpecificationsAchizițiecaiet de sarcini11/05/2026 15:10Descarca
2-1-2 a2 teren multisport f-1.pdfbiddingDocumentsAchizițiecaiet de sarcini11/05/2026 15:10Descarca
2-1-3 a2 pista alergari f-1.pdfbiddingDocumentsAchizițiecaiet de sarcini11/05/2026 15:10Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lucrări de construcție unui complex sportiv I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni (etapa II ) 2,217,922.02 MDL
25/05/2026 09:41
1,658,735.55 MDL
Ofertă refuzată
22/05/2026 16:51
1,697,786.95 MDL
Ofertă acceptată
25/05/2026 09:55
1,795,600.25 MDL
Ofertă refuzată