Constructia scuarului din str.Basarabia, orașul Ialoveni
suma planificată 3,100,000.00 MDL
| Valoare | CPV | Titlu achiziției | Cantitate | Livrare |
|---|---|---|---|---|
| 3,100,000.00 MDL | 45200000-9 | Constructia scuarului din str.Basarabia, orașul Ialoveni | 1 Bucata |
08.05.2026 - 30.12.2026 str.Alexandru Cel Bun 45 |
Buna ziua. Publicati proiectu va rog
Publicat!
Buna ziua, 3.4. Instalare sport p/u picoare - 6 buc., dar in pozitia 30 cereti Aparat fitnes p/u picoare 2 buc.
Cite bucati este corect?
Conform proiectului, sunt prevăzute două aparate de fitness pentru picioare, iar în funcție de tipul aparatului selectat, fiecare necesită o structură de fixare proprie.
da in ce an a fost intocmit pretul estimativ al obiectului?
Bună ziua.
Anul 2025
analizind proiectul observam ca este indicat stratul de sol de 15 cm,explicati va rog de ce in caietul de sarcini forma desfasurata nu este indicat sol?Il va aduce primaria si il va imprastia cu forte proprii?
Bună ziua.
Vă recomandăm să respectați cerințele Caiutului de Sarcini.
explicati va rog havuzul nu va avea compartimentul de automatizare a sistemei electrice si de finisare exterioare ca exemplu placare cu teracota?
Bună ziua.
Vă recomandăm să respectați cerințele Caiutului de Sarcini.