Construcția rețelelor de canalizare și a stațiilor de pompare din localitățile Zîmbreni și Horești pentru colectarea și pomparea apelor uzate la stația de epurare regională din localitatea Horești, r-nul Ialoveni în cadrul proiectului ”Creșterea numărului beneficiarilor cu acces la sistemul de canalizare în satul Horești și comuna Zîmbreni, raionul Ialoveni”
suma planificată 54,011,756.10 MDL
| Valoare | CPV | Titlu achiziției | Cantitate | Livrare |
|---|---|---|---|---|
| 54,011,756.10 MDL | 45200000-9 | Construcția rețelelor de canalizare și a stațiilor de pompare din localitățile Zîmbreni și Horești pentru colectarea și pomparea apelor uzate la stația de epurare regională din localitatea Horești, r-nul Ialoveni în cadrul proiectului ”Creșterea numărului beneficiarilor cu acces la sistemul de canalizare în satul Horești și comuna Zîmbreni, raionul Ialoveni” | 1 Bucata |
07.01.2026 - 30.12.2030 str. Alexandru cel Bun, 33 |
Buna dimineata. Va rugam frumos sa publicati proiectul, ca sa il studiem
Buna ziua. Vă informăm că documentația tehnică în variantă electronică nu o deținem, totodată o puteți examina în variantă fizică la sediul ADR Centru, or. Ialoveni, str. Alexandru cel Bun, 33, etajul 4.