Achiziție - Articole de menaj si de uz casnic

Achiziție Agenția Națională pentru Sănătate Publică

Informație generală

Articole de menaj si de uz casnic
211,284.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1569849717266

Articole de menaj si de uz casnic


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
30/09/2019 16:57
clarificări
07/10/2019 11:30
depunere
10/10/2019 17:00
deschidere oferte
11/10/2019 09:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 30/09/2019 13:24
Trezoreria de Stat

suma planificată 211,284.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
poziția 20 1,500.00 MDL 15.00 MDL 39200000-4 Diblu fluture cu șurub 150 Bucata 31.10.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-10-11 14:51:30
poziția 39 6,000.00 MDL 60.00 MDL 39200000-4 Vopsea maro 50 Bucata 31.10.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-10-11 14:56:00
poziția 5 4,000.00 MDL 40.00 MDL 39200000-4 Cleste taietor (кусачки) 40 Bucata 31.10.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-10-11 10:14:00
poziția 19 3,500.00 MDL 35.00 MDL 39200000-4 Cheie p/u țăvi N2 12 Bucata 31.10.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-10-11 14:33:00
poziția 32 3,600.00 MDL 36.00 MDL 39200000-4 Pensula pentru văruit cu miner din lemn 60 Bucata 31.10.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-10-11 12:46:30
poziția 38 3,000.00 MDL 30.00 MDL 39200000-4 Vopsea roșie 0.9 L 50 Bucata 31.10.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-10-11 14:37:30
poziția 26 900.00 MDL 9.00 MDL 39200000-4 Disc abraziv p/metal 50 Bucata 31.10.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-10-11 10:55:30
poziția 40 6,000.00 MDL 60.00 MDL 39200000-4 Vopsea verde 50 Bucata 31.10.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-10-11 15:14:30
poziția 44 1,250.00 MDL 0.00 MDL 39200000-4 Bagheta TIG 308 LSi Ø 5 Kilogram 31.10.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
poziția 33 18,000.00 MDL 180.00 MDL 39200000-4 Vopsea alba 150 Bucata 31.10.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-10-11 13:05:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
specificaţii tehnice f 4.1.docxbiddingDocumentsAchizițiedescription03/10/2019 17:24Descarca
anunt de participare .docxbiddingDocumentsAchizițiedescription03/10/2019 17:24Descarca
documentatia standard.docxbiddingDocumentsAchizițiedescription02/10/2019 09:31Descarca
anunt de participare.pdfbiddingDocumentsAchizițiedescription01/10/2019 08:32Descarca
duae.docbiddingDocumentsAchizițiedescription30/09/2019 17:00Descarca
specificaţii de pret f 4.2.docxbiddingDocumentsAchizițiedescription30/09/2019 16:57Descarca
anunt de participare.docxbiddingDocumentsAchizițiedescription30/09/2019 16:57Descarca
specificaţii tehnice f 4.1.docxbiddingDocumentsAchizițiedescription30/09/2019 16:57Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Уточнение
pentru Achiziție
02.10.2019 10:38

Добрый день, подскажите пожалуйста в позициях под номером
9, 10,11,12,13,14,15,16 указано количество коробок .
Вопрос какое количество шт в коробках так как количество в коробка разное.?
В позициях 25,26 диски отрезные по металлу толщина диска 3,2 можно предложить тоньше
диски так как для резки металла рентабельнее будет тоньше . Спасибо

... afișează tot conținutul

Răspuns:

03.10.2019 15:09

pozitia 9: min. 50 buc./cutie.
pozitia 10: min. 50 buc./cutie.
pozitia 11: min. 1000 buc./cutie.
pozitia 12: min. 1000 buc./cutie.
pozitia 13: min. 1000 buc./cutie.
pozitia 14: min. 1000 buc./cutie.
pozitia 15: min. 1000 buc./cutie.
pozitia 16: min. 12 buc./set (diametru 8-24).
pozitia 25: grosimea max 3.2mm.
pozitia 26: grosimea max 2.4-3.2mm.

... afișează tot conținutul

Электроды
pentru Achiziție
03.10.2019 12:08

позиция 42,43 электроды запрос 3 упаковки и 5 упаковок .Какие упаковки имеется в виду по 4,5 кг или упаковки 3 уп по 4,5 кг

... afișează tot conținutul

Răspuns:

03.10.2019 15:11

Pozitiile 42, 43 - greutatea: 4,5 kg.

... afișează tot conținutul

Participanți

poziția 20 1,500.00 MDL
10/10/2019 16:19
160.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:12
162.45 MDL
Ofertă refuzată
poziția 39 6,000.00 MDL
10/10/2019 13:34
3,282.50 MDL
Ofertă acceptată
10/10/2019 16:50
3,666.67 MDL
09/10/2019 16:41
3,754.00 MDL
poziția 5 4,000.00 MDL
10/10/2019 16:51
1,366.67 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:19
1,680.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 15:24
2,100.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 13:35
3,198.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 13:35
3,200.00 MDL
Ofertă acceptată
poziția 19 3,500.00 MDL
09/10/2019 16:11
2,250.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:11
2,820.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 32 3,600.00 MDL
10/10/2019 16:36
1,025.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:30
1,200.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 13:25
1,725.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:11
1,800.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 38 3,000.00 MDL
10/10/2019 16:42
1,416.67 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 13:27
1,574.00 MDL
Ofertă acceptată
09/10/2019 16:39
1,575.00 MDL
10/10/2019 16:13
1,700.00 MDL
poziția 26 900.00 MDL
10/10/2019 16:12
639.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:40
640.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:21
666.50 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 13:31
800.00 MDL
Ofertă acceptată
poziția 40 6,000.00 MDL
10/10/2019 13:36
3,282.50 MDL
Ofertă acceptată
10/10/2019 16:53
3,666.67 MDL
09/10/2019 16:42
3,754.00 MDL
poziția 44 1,250.00 MDL
09/10/2019 16:50
1,041.65 MDL
Ofertă refuzată
poziția 33 18,000.00 MDL
10/10/2019 13:29
10,312.00 MDL
Ofertă acceptată
10/10/2019 16:44
10,480.00 MDL
09/10/2019 16:31
11,874.00 MDL
10/10/2019 16:15
13,800.00 MDL
poziția 42 630.00 MDL
10/10/2019 16:43
517.50 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:46
525.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:14
585.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 29 700.00 MDL
10/10/2019 16:48
550.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:18
585.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 13:31
633.00 MDL
Ofertă acceptată
09/10/2019 16:25
633.20 MDL
poziția 30 2,500.00 MDL
10/10/2019 16:19
650.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 13:35
1,240.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 13:36
1,250.00 MDL
Ofertă acceptată
09/10/2019 16:26
1,416.00 MDL
10/10/2019 16:51
1,741.67 MDL
poziția 31 1,550.00 MDL
10/10/2019 16:18
500.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:49
620.83 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 13:32
774.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 13:35
775.00 MDL
Ofertă acceptată
09/10/2019 16:28
1,291.50 MDL
poziția 27 700.00 MDL
10/10/2019 16:45
495.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:23
500.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:16
560.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 13:32
620.00 MDL
Ofertă acceptată
poziția 16 1,000.00 MDL
10/10/2019 16:48
187.50 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:05
583.30 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 13:32
947.50 MDL
Ofertă refuzată
poziția 17 13,500.00 MDL
10/10/2019 16:39
678.33 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:08
3,070.76 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 13:26
13,266.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 21 130.00 MDL
10/10/2019 16:52
100.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:14
125.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:20
354.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 11 200.00 MDL
09/10/2019 15:41
133.32 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:20
354.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 25 1,000.00 MDL
09/10/2019 13:32
600.00 MDL
Ofertă acceptată
10/10/2019 16:15
800.00 MDL
09/10/2019 16:19
833.00 MDL
10/10/2019 16:43
958.33 MDL
poziția 22 184.00 MDL
09/10/2019 16:51
150.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 23 22,500.00 MDL
10/10/2019 13:30
14,225.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:17
17,000.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 13:33
17,250.00 MDL
Ofertă acceptată
09/10/2019 16:16
18,750.00 MDL
poziția 35 6,000.00 MDL
10/10/2019 13:35
3,587.50 MDL
Ofertă acceptată
10/10/2019 16:52
4,000.00 MDL
10/10/2019 16:20
4,353.00 MDL
09/10/2019 16:34
4,354.00 MDL
poziția 4 9,600.00 MDL
10/10/2019 13:28
3,960.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 13:31
4,800.00 MDL
Ofertă acceptată
09/10/2019 15:22
4,992.00 MDL
10/10/2019 16:14
9,400.00 MDL
poziția 15 220.00 MDL
10/10/2019 16:21
366.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:03
499.98 MDL
Ofertă refuzată
poziția 2 16,000.00 MDL
10/10/2019 13:26
7,679.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 13:30
7,680.00 MDL
Ofertă acceptată
10/10/2019 16:11
10,666.66 MDL
09/10/2019 15:15
10,832.00 MDL
poziția 6 5,000.00 MDL
10/10/2019 16:48
2,380.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:18
2,400.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 15:26
3,541.50 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 13:31
3,999.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 13:34
4,000.00 MDL
Ofertă acceptată
poziția 12 250.00 MDL
09/10/2019 15:43
152.49 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:21
693.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 7 5,000.00 MDL
10/10/2019 16:18
3,599.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:47
3,600.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 13:30
3,999.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 13:34
4,000.00 MDL
Ofertă acceptată
09/10/2019 15:28
4,375.00 MDL
poziția 8 4,000.00 MDL
10/10/2019 13:28
3,380.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:42
3,383.33 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:14
3,880.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 15:29
4,166.60 MDL
Ofertă refuzată
poziția 9 2,800.00 MDL
09/10/2019 15:32
780.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:21
1,600.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 24 1,000.00 MDL
10/10/2019 16:16
749.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:18
750.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:45
787.50 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 13:33
920.00 MDL
Ofertă acceptată
poziția 1 12,500.00 MDL
10/10/2019 13:30
5,999.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 13:33
6,000.00 MDL
Ofertă acceptată
10/10/2019 16:17
8,125.00 MDL
09/10/2019 16:01
8,395.00 MDL
poziția 28 300.00 MDL
10/10/2019 16:46
128.33 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:24
176.64 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:17
280.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 34 6,000.00 MDL
10/10/2019 16:46
2,666.67 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:33
2,916.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 13:29
3,270.00 MDL
Ofertă acceptată
10/10/2019 16:16
3,700.00 MDL
poziția 43 1,100.00 MDL
10/10/2019 16:54
845.83 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:48
875.00 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:22
975.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 36 14,400.00 MDL
10/10/2019 13:27
7,878.00 MDL
Ofertă acceptată
10/10/2019 16:41
8,800.00 MDL
10/10/2019 16:12
9,840.00 MDL
09/10/2019 16:36
9,999.60 MDL
poziția 10 1,000.00 MDL
09/10/2019 15:34
291.65 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:12
530.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 14 220.00 MDL
09/10/2019 16:53
133.32 MDL
Ofertă refuzată
10/10/2019 16:16
276.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 41 1,800.00 MDL
10/10/2019 16:15
1,300.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:44
1,491.66 MDL
Ofertă refuzată
poziția 13 250.00 MDL
10/10/2019 16:22
210.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 15:44
249.99 MDL
Ofertă refuzată
poziția 18 3,000.00 MDL
10/10/2019 16:21
1,440.00 MDL
Ofertă refuzată
09/10/2019 16:09
1,500.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 3 16,500.00 MDL
09/10/2019 13:36
13,500.00 MDL
Ofertă acceptată
09/10/2019 15:20
13,749.75 MDL
10/10/2019 16:22
15,375.00 MDL
10/10/2019 13:37
16,350.00 MDL
poziția 37 12,000.00 MDL
10/10/2019 13:27
6,565.00 MDL
Ofertă acceptată
10/10/2019 16:41
7,333.33 MDL
10/10/2019 16:13
8,200.00 MDL
09/10/2019 16:37
8,333.00 MDL