Achiziție - Uleiuri auto, lichide de raciere, acumulatoare, anvelope

Achiziție IMSP Institutul de Medicina Urgenta

Informație generală

Uleiuri auto, lichide de raciere, acumulatoare, anvelope
200,000.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1569472274368

conform caietului de sarcini


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
26/09/2019 15:32
clarificări
01/10/2019 10:00
depunere
08/10/2019 10:00
deschidere oferte
09/10/2019 14:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 26/09/2019 04:32
Trezoreria de Stat

suma planificată 200,000.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
4. Anvelope 110,000.00 MDL 0.00 MDL 34900000-6 4.13. Anvelope protector (M+S) 185/75 R16 Niva 4 Bucata 01.01.2020 - 31.12.2020
str.Toma Ciorba nr.1
34900000-6 4.7. Anvelope protector vară 195/70 R15C 12 Bucata
34900000-6 4.1. Anvelope protector vară 205/55 R16 4 Bucata
34900000-6 4.9. Anvelope protector vară 215/70 R15C 8 Bucata
34900000-6 4.6. Anvelope protector iarnă 225/70 R15C 4 Bucata
34900000-6 4.2. Anvelope protector iarnă 205/55 R16 4 Bucata
34900000-6 4.4. Anvelope protector iarnă 235/65 R16C 8 Bucata
34900000-6 4.12 Anvelope protector iarnă 215/75 R16C 4 Bucata
34900000-6 4.10.Anvelope protector iarnă 215/70 R15C 8 Bucata
34900000-6 4.3. Anvelope protector vară 235/65 R16C 8 Bucata
34900000-6 4.11.Anvelope protector vară 215/75 R16C 4 Bucata
34900000-6 4.5. Anvelope protector vară 225/70 R15C 4 Bucata
34900000-6 4.8. Anvelope protector iarnă 195/70 R15C 12 Bucata
3. Acumulatoare 17,000.00 MDL 170.00 MDL 34900000-6 3.3. Produs 2019-2020 garantie minim 24 luni 1 Bucata 01.01.2020 - 31.12.2020
str.Toma Ciorba nr.1
2019-10-09 14:37:00
34900000-6 3.4. Produs 2019-2020 garantie minim 24 luni 6 Bucata
34900000-6 3.1. Produs 2019-2020 garantie minim 24 luni 3 Bucata
34900000-6 3.2. Produs 2019-2020 garantie minim 24 luni 1 Bucata
1. Uleiuri 64,000.00 MDL 640.00 MDL 34900000-6 1.1. Ulei sintetic5W40. VW 502.00/505.00; MB 229.3/226.5 400 Litru; decimetru cub 01.01.2020 - 31.12.2020
str.Toma Ciorba nr.1
2019-10-09 14:00:00
34900000-6 1.2. Ulei sintetic 5W30Citroen,Peugeot. 5W30 PSA B71 2290 ACEA C2, Citroen, Peugeot 300 Litru; decimetru cub
34900000-6 1.5. ulei ATF 236.14 10 Litru; decimetru cub
34900000-6 1.3. ulei 5w30 Toyota ACEA: A1/B1 20 Litru; decimetru cub
34900000-6 1.4. Ulei mecanism de direcție G-002 20 Litru; decimetru cub
2. Lichiduri 9,000.00 MDL 90.00 MDL 34900000-6 2.2. Lichid de frînă Dot-4 30 Litru; decimetru cub 01.01.2020 - 31.12.2020
str.Toma Ciorba nr.1
2019-10-09 14:18:30
34900000-6 2.1. Lichid de racire G-12.Rezistent la -40°C 300 Litru; decimetru cub
34900000-6 2.3. Lichid de spalare a parbrizelor(iarna).Rezistent la -20°C 300 Litru; decimetru cub

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
caiet de sarcini uleiuri corect.docxtechnicalSpecificationsAchizițiedescription26/09/2019 15:32Descarca
documentatia standard uleiuri cop.docxeligibilityCriteriaAchizițiedescription26/09/2019 15:32Descarca
duae uleiuri corect.docxclarificationsAchizițiedescription26/09/2019 15:32Descarca
anunț de participare uleiuri auto, lichide racire, acumulatoare, anvelope.docxtenderNoticeAchizițiedescription26/09/2019 15:32Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

4. Anvelope 110,000.00 MDL
07/10/2019 13:50
76,016.67 MDL
Ofertă acceptată
3. Acumulatoare 17,000.00 MDL
02/10/2019 13:53
11,097.36 MDL
Ofertă acceptată
07/10/2019 13:51
11,110.00 MDL
Ofertă refuzată
02/10/2019 10:57
15,195.83 MDL
1. Uleiuri 64,000.00 MDL
07/10/2019 13:51
38,333.33 MDL
Ofertă acceptată
02/10/2019 13:52
47,287.80 MDL
02/10/2019 10:57
49,835.80 MDL
2. Lichiduri 9,000.00 MDL
07/10/2019 13:51
6,675.00 MDL
Ofertă acceptată
02/10/2019 13:50
7,708.80 MDL
02/10/2019 10:56
12,400.00 MDL