Achiziție - Remorca cu 2 axe cu rampe pentru incarcare.

Achiziție Asociatia de gospodarire a spatiilor verzi

Informație generală

Remorca cu 2 axe cu rampe pentru incarcare.
120,000.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1569322090544

Remorca cu 2 axe cu rampe pentru incarcare.


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
24/09/2019 13:54
clarificări
30/09/2019 16:00
depunere
07/10/2019 09:00
deschidere oferte
08/10/2019 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 24/09/2019 10:49
Trezoreria de Stat

suma planificată 120,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
120,000.00 MDL 1,200.00 MDL 34200000-9 Remorca cu 2 axe cu rampe pentru incarcare. 1 Bucata 25.10.2019 - 29.10.2019
str. Puskin 62
2019-10-08 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
duae vehicul remorca cu rampe.docbiddingDocuments Remorca cu 2 axe cu rampe pentru incarcare.duae vehicul remorca cu rampe.doc24/09/2019 13:54Descarca
doc.standart nr.175(cop)remorca cu rampe.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițiedoc.standart nr.175(cop)remorca cu rampe.signed.pdf24/09/2019 13:54Descarca
duae vehicul remorca cu rampe.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieduae vehicul remorca cu rampe.signed.pdf24/09/2019 13:54Descarca
anunt pdf.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieanunt pdf.signed.pdf24/09/2019 13:54Descarca
anunt de participare , remorca cu rampe.docxbiddingDocuments Remorca cu 2 axe cu rampe pentru incarcare.anunt de participare , remorca cu rampe.docx24/09/2019 13:54Descarca
doc.standart nr.175(cop)remorca cu rampe.docbiddingDocuments Remorca cu 2 axe cu rampe pentru incarcare.doc.standart nr.175(cop)remorca cu rampe.doc24/09/2019 13:54Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Remorca cu 2 axe cu rampe pentru incarcare. 120,000.00 MDL
05/10/2019 09:56
120,000.00 MDL
Ofertă acceptată