Achiziție - ”Reabilitarea unui sector de drum L 295, Vadul-Leca Nou- Căzănești- Tîrșiței, cu lungimea de 1,55km” localizat în s.Căzănești r-nul Telenești

Achiziție Primaria comunei Cazanesti

Informație generală

”Reabilitarea unui sector de drum L 295, Vadul-Leca Nou- Căzănești- Tîrșiței, cu lungimea de 1,55km” localizat în s.Căzănești r-nul Telenești
4,067,587.83 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1754557894845

Lucrari de reabilitarea a unui sector de drum L295 Vadul-Leca Nou- Căzănești- Tîrșiței, cu lungimea de 1,55km” localizat în s.Căzănești r-nul Telenești


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
07/08/2025 13:44
clarificări
18/08/2025 09:00
depunere
29/08/2025 13:00
deschidere oferte
29/08/2025 13:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 07/08/2025 09:15
Trezoreria de Stat

suma planificată 4,067,587.83 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
4,067,587.83 MDL 45200000-9 ”Reabilitarea unui sector de drum L 295, Vadul-Leca Nou- Cazanesti- Tîrsitei, cu lungimea de 1,55km” localizat în s.Cazanesti r-nul Telenesti 1 Kilometru; mie metri 22.08.2025 - 29.08.2025
s. Căzănești, str. Dorului nr.48,rl. Telenești

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
formular nr.3.signed.pdfbillOfQuantity”Reabilitarea unui sector de drum L 295, Vadul-Leca Nou- Cazanesti- Tîrsitei, cu lungimea de 1,55km” localizat în s.Cazanesti r-nul Telenesti - Deviz local de resurse07/08/2025 13:44Descarca
anunț de particip.signed.pdftenderNoticeAchiziție-Anunt de participare07/08/2025 13:44Descarca
caiet de sarcini.signed.pdftechnicalSpecificationsAchiziție-Cererea ofertei de pret07/08/2025 13:44Descarca
formular nr.3.signed.pdfbillOfQuantityAchiziție-Deviz local de resurse07/08/2025 13:44Descarca
formular nr. 5.signed.pdfbillOfQuantityAchiziție--catalog de preturi unitare pentru obiect07/08/2025 13:44Descarca
fornular nr.7.signed.pdfbillOfQuantityAchiziție-Deviz local de reparatie a unui sector de drum07/08/2025 13:44Descarca
duae_ro_0 nou.pdfevaluationCriteriaAchiziție-Formular standart al ducumentului unic de achizitii european07/08/2025 13:44Descarca
anunț de particip.signed.pdftenderNotice”Reabilitarea unui sector de drum L 295, Vadul-Leca Nou- Cazanesti- Tîrsitei, cu lungimea de 1,55km” localizat în s.Cazanesti r-nul Telenesti -anunț de participare07/08/2025 13:44Descarca
caiet de sarcini.signed.pdftechnicalSpecifications”Reabilitarea unui sector de drum L 295, Vadul-Leca Nou- Cazanesti- Tîrsitei, cu lungimea de 1,55km” localizat în s.Cazanesti r-nul Telenesti Cererea ofertei de pret07/08/2025 13:44Descarca
formular nr. 5.signed.pdfbillOfQuantity”Reabilitarea unui sector de drum L 295, Vadul-Leca Nou- Cazanesti- Tîrsitei, cu lungimea de 1,55km” localizat în s.Cazanesti r-nul Telenesti -catalog de preturi unitare pentru obiect07/08/2025 13:44Descarca
fornular nr.7.signed.pdfbillOfQuantity”Reabilitarea unui sector de drum L 295, Vadul-Leca Nou- Cazanesti- Tîrsitei, cu lungimea de 1,55km” localizat în s.Cazanesti r-nul Telenesti -Deviz local de reparatie a unui sector de drum07/08/2025 13:44Descarca
duae_ro_0 nou.pdfevaluationCriteria”Reabilitarea unui sector de drum L 295, Vadul-Leca Nou- Cazanesti- Tîrsitei, cu lungimea de 1,55km” localizat în s.Cazanesti r-nul Telenesti -Formular standart al ducumentului unic de achizitii european 07/08/2025 13:44Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

”Reabilitarea unui sector de drum L 295, Vadul-Leca Nou- Cazanesti- Tîrsitei, cu lungimea de 1,55km” localizat în s.Cazanesti r-nul Telenesti 4,067,587.83 MDL
28/08/2025 15:21
3,882,040.48 MDL
Ofertă acceptată
27/08/2025 18:17
4,049,873.68 MDL