Achiziție - Materiale electrice

Achiziție IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească

Informație generală

Materiale electrice
263,428.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1568380475276

Materiale electrice


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
16/09/2019 10:57
clarificări
20/09/2019 17:00
depunere
01/10/2019 10:00
deschidere oferte
02/10/2019 10:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 13/09/2019 13:15
Surse proprii

suma planificată 263,428.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Lot19 - Set pentru electricieni 2,917.00 MDL 0.00 MDL 31600000-2 Set pentru electricieni (Structura lotului conform documentatiei anexate) 1 Bucata 02.10.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
Lot13 - Contoare electrice 14,375.00 MDL 100.00 MDL 31600000-2 Contoare electrice (Structura lotului conform documentatiei anexate) 1 Bucata 02.10.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
2019-10-02 13:42:00
Lot12 - Șine 667.00 MDL 0.00 MDL 31600000-2 Șine (Structura lotului conform documentatiei anexate) 1 Bucata 02.10.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
Lot17 - Disc pt polizor unghiular 2,200.00 MDL 20.00 MDL 31600000-2 Disc pt polizor unghiular (Structura lotului conform documentatiei anexate) 1 Bucata 02.10.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
2019-10-02 14:56:00
Lot1 - Tuburi led 166,667.00 MDL 200.00 MDL 31600000-2 Tuburi led (Structura lotului conform documentatiei anexate) 1 Bucata 02.10.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
2019-10-02 10:00:00
Lot10 - Șurub pentru metal 84.00 MDL 0.00 MDL 31600000-2 Șurub pentru metal (Structura lotului conform documentatiei anexate) 1 Bucata 02.10.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
Lot14 - Maşină de găurit cu rotopercuție 3,167.00 MDL 20.00 MDL 31600000-2 Maşină de găurit cu rotopercuție (Structura lotului conform documentatiei anexate) 1 Bucata 02.10.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
2019-10-02 14:00:30
Lot2 - Corpuri de iluminat 10,542.00 MDL 50.00 MDL 31600000-2 Corpuri de iluminat (Structura lotului conform documentatiei anexate) 1 Bucata 02.10.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
2019-10-02 10:18:30
Lot7 - Tuburi gofrate 2,700.00 MDL 20.00 MDL 31600000-2 Tuburi gofrate (Structura lotului conform documentatiei anexate) 1 Bucata 02.10.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
2019-10-02 11:51:00
Lot18 - Manusi imersate 375.00 MDL 0.00 MDL 31600000-2 Manusi imersate (Structura lotului conform documentatiei anexate) 1 Bucata 02.10.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Anunt de participaretenderNoticeAchizițieAnunt de modificare redactat16/09/2019 16:54Descarca
DUAEevaluationCriteriaAchiziție-16/09/2019 10:57Descarca
Anunt de participaretenderNoticeAchiziție-16/09/2019 10:57Descarca
Documentatia standardbiddingDocumentsAchiziție-16/09/2019 10:57Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Lotul 11
pentru Achiziție
19.09.2019 12:30

Pret de achizitie eronat. Posibil numai din plastic.

... afișează tot conținutul

Răspuns:

19.09.2019 13:26

Buna ziua. Participati cu oferta la pret real, ulterior grupul de lucru după evaluare va lua decizia. O zi buna.

... afișează tot conținutul

Participanți

Lot19 - Set pentru electricieni 2,917.00 MDL
Lot13 - Contoare electrice 14,375.00 MDL
01/10/2019 09:45
9,755.00 MDL
30/09/2019 17:14
11,750.00 MDL
24/09/2019 12:26
37,500.00 MDL
Lot12 - Șine 667.00 MDL
30/09/2019 17:12
333.34 MDL
Lot17 - Disc pt polizor unghiular 2,200.00 MDL
30/09/2019 20:30
2,053.00 MDL
24/09/2019 11:57
2,540.00 MDL
Lot1 - Tuburi led 166,667.00 MDL
22/09/2019 08:44
81,250.00 MDL
Ofertă refuzată
24/09/2019 11:55
137,250.00 MDL
01/10/2019 09:44
137,500.00 MDL
24/09/2019 12:25
166,250.00 MDL
Lot10 - Șurub pentru metal 84.00 MDL
Lot14 - Maşină de găurit cu rotopercuție 3,167.00 MDL
30/09/2019 20:28
3,145.79 MDL
24/09/2019 11:54
3,160.00 MDL
Lot2 - Corpuri de iluminat 10,542.00 MDL
30/09/2019 17:13
7,749.00 MDL
24/09/2019 12:24
7,750.00 MDL
24/09/2019 11:52
8,200.00 MDL
30/09/2019 11:28
9,483.33 MDL
22/09/2019 08:43
12,016.00 MDL
Lot7 - Tuburi gofrate 2,700.00 MDL
01/10/2019 09:43
2,506.00 MDL
22/09/2019 08:42
2,600.00 MDL
26/09/2019 12:07
2,640.00 MDL
24/09/2019 12:23
2,700.00 MDL
30/09/2019 20:26
3,668.00 MDL
Lot18 - Manusi imersate 375.00 MDL
24/09/2019 11:50
372.00 MDL
Lot16 - Ciocan de lipit 167.00 MDL
24/09/2019 11:56
320.00 MDL
Lot3 - Becuri 15,375.00 MDL
30/09/2019 11:29
6,375.00 MDL
22/09/2019 08:42
7,437.50 MDL
24/09/2019 11:51
7,687.50 MDL
30/09/2019 17:10
8,950.00 MDL
24/09/2019 12:24
10,875.00 MDL
30/09/2019 20:20
13,200.25 MDL
Lot15 - Polizor unghiular 2,334.00 MDL
30/09/2019 20:29
2,065.92 MDL
24/09/2019 11:53
2,330.00 MDL
Lot5 - Cablu electric 25,708.00 MDL
26/09/2019 12:06
23,665.00 MDL
01/10/2019 09:44
24,945.00 MDL
24/09/2019 12:24
25,000.00 MDL
30/09/2019 20:23
30,896.00 MDL
Lot11 - Panou pentru automate 1,250.00 MDL
01/10/2019 09:44
1,125.00 MDL
30/09/2019 17:12
1,199.00 MDL
22/09/2019 08:44
4,200.00 MDL
Lot8 - Clipse 1,500.00 MDL
01/10/2019 09:43
597.75 MDL
26/09/2019 12:10
600.00 MDL
22/09/2019 08:42
700.00 MDL
30/09/2019 20:27
1,228.00 MDL
24/09/2019 12:23
1,500.00 MDL
Lot9 - Prize și întrerupătoare 8,250.00 MDL
01/10/2019 09:43
2,665.00 MDL
30/09/2019 17:11
2,675.01 MDL
30/09/2019 20:27
4,549.00 MDL
22/09/2019 08:43
4,550.00 MDL
Lot6 - Bandă de izolat 1,400.00 MDL
01/10/2019 09:44
794.83 MDL
30/09/2019 11:31
805.00 MDL
30/09/2019 17:11
1,083.33 MDL
30/09/2019 20:25
1,399.00 MDL
22/09/2019 08:43
1,400.00 MDL
24/09/2019 12:25
1,400.00 MDL
Lot4 - Projectoare 3,750.00 MDL
30/09/2019 11:30
875.00 MDL
01/10/2019 09:44
977.13 MDL
22/09/2019 08:44
1,083.30 MDL
24/09/2019 11:55
2,090.00 MDL
24/09/2019 12:25
2,100.00 MDL
30/09/2019 20:22
3,080.00 MDL