Achiziție - Construcția unui sector de stradă Toma Ciorbă, s. Crocmaz, raionul Ștefan Vodă

Achiziție Primaria Crocmaz

Informație generală

Primaria Crocmaz
1007601005327
Construcția unui sector de stradă Toma Ciorbă, s. Crocmaz, raionul Ștefan Vodă
3,915,115.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1753853879525

Construcția unui sector de stradă Toma Ciorbă, s. Crocmaz, raionul Ștefan Vodă


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
30/07/2025 11:15
clarificări
27/08/2025 11:00
depunere
30/08/2025 11:00
deschidere oferte
30/08/2025 11:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 30/07/2025 05:47
Trezoreria de Stat

suma planificată 3,915,115.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
3,915,115.00 MDL 45200000-9 Construcția unui sector de stradă Toma Ciorbă, s. Crocmaz, raionul Ștefan Vodă 1 Metru cub 18.08.2025 - 30.12.2026
Crocmaz

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Anunt de participare.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieAnunț de participare30/07/2025 11:13Descarca
caiet de sarcini etapa 1.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieCaiet de sarcini - Etapa I30/07/2025 11:13Descarca
caiet de sarcini etapa 2.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieCaiet de sarcini - Etapa II30/07/2025 11:13Descarca
documentatia standard.docxbiddingDocumentsAchizițieDocumentația Standard Lucrări30/07/2025 11:13Descarca
duae.docbiddingDocumentsAchizițieDUAE30/07/2025 11:13Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Construcția unui sector de stradă Toma Ciorbă, s. Crocmaz, raionul Ștefan Vodă 3,915,115.00 MDL
28/08/2025 16:54
3,794,220.00 MDL
Ofertă acceptată
29/08/2025 16:38
3,898,013.01 MDL
Ofertă refuzată