Achiziție - Lucrări de reparaîie la drumuri publice locale s. Zgărdești

Achiziție Primaria comunei Zgardesti

Informație generală

Lucrări de reparaîie la drumuri publice locale s. Zgărdești
410,721.11 MDL
nereușit
ocds-b3wdp1-MD-1753774234739

Lucrări de reparaîie la drumuri publice locale s. Zgărdești


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
29/07/2025 16:22
clarificări
05/08/2025 15:00
depunere
11/08/2025 15:00
deschidere oferte
11/08/2025 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 29/07/2025 07:35
Trezoreria de Stat

suma planificată 410,721.11 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
410,721.11 MDL 45230000-8 Lucrări de reparaîie la drumuri publice locale s. Zgărdești 1 Unitate 18.08.2025 - 30.09.2025
s. Zgărdești

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
duae-2024(1).signed-2eligibilityCriteriaAchizițieDUAE29/07/2025 16:22Descarca
ds_lucraridrum.signedevaluationCriteriaAchizițiedocumentatie standard29/07/2025 16:22Descarca
c.s.drum2.signed.signedbillOfQuantityAchizițiecaiet de sarcini29/07/2025 16:22Descarca
anunt 2025.signedtenderNoticeAchizițieanunt de participare29/07/2025 16:22Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lucrări de reparaîie la drumuri publice locale 410,721.11 MDL