Achiziție - Veselă de laborator de sticlă

Achiziție Agenția Națională pentru Sănătate Publică

Informație generală

Veselă de laborator de sticlă
190,190.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1567606159191

Veselă de laborator de sticlă


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
05/09/2019 10:17
clarificări
12/09/2019 16:10
depunere
18/09/2019 07:40
deschidere oferte
19/09/2019 09:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 04/09/2019 14:10
Trezoreria de Stat

suma planificată 190,190.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
poziția 65 1,545.00 MDL 15.45 MDL 33100000-1 Vials Kit MS Part Number 5190-2279 Lot Number 1328020100100 300 Bucata 01.11.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-09-19 09:00:00
poziția 22 240.00 MDL 2.40 MDL 33100000-1 Cilindru gradat cu nasuc 500 ml 4 Bucata 01.11.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-09-19 09:18:30
poziția 31 4,760.00 MDL 47.60 MDL 33100000-1 Colbe cotate cu dop şi şlif , 100 ml 70 Bucata 01.11.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-09-19 09:37:00
poziția 49 400.00 MDL 4.00 MDL 33100000-1 Colba Kieldali volum 100 ml 5 Bucata 01.11.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-09-19 09:55:30
poziția 24 2,700.00 MDL 27.00 MDL 33100000-1 Chuvete din cuarţi pentru fotocolorimetru KFK 1 Unitate 01.11.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-09-19 10:14:00
poziția 9 450.00 MDL 4.50 MDL 33100000-1 Balon conic cu tub lateral (колба бунзена с тубусом для вакумной фильтрации), 500 ml, d= 29-32 mm 3 Bucata 01.11.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-09-19 10:32:30
poziția 58 8,450.00 MDL 84.50 MDL 33100000-1 Flacoane gradate din sticlă cu capac termostabile, 250,0 ml 130 Bucata 01.11.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-09-19 10:51:00
poziția 52 2,600.00 MDL 26.00 MDL 33100000-1 Cap 20mm HS AL/crimp PTFE/100pk, cod 5183-4477 2 Unitate 01.11.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-09-19 11:09:30
poziția 63 1,200.00 MDL 0.00 MDL 33100000-1 Fiole (viale)de sticla cu capac filetat de PTFE volum 15-20ml 20 Bucata 01.11.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
poziția 50 16,000.00 MDL 160.00 MDL 33100000-1 GC capillary column, RTX-5MS 30m, 0,25 mm ID, 0,25 µm 1 Bucata 01.11.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-09-19 11:46:30

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
duae.docbiddingDocumentsAchizițiedescription10/09/2019 16:10Descarca
specificații de preț f 4.2.docxbiddingDocumentsAchizițiedescription10/09/2019 16:07Descarca
specificaţii tehnice f 4.1.docxbiddingDocumentsAchizițiedescription10/09/2019 15:55Descarca
anunt de participare.pdfbiddingDocumentsAchizițiedescription05/09/2019 10:17Descarca
anunt de participare.docxbiddingDocumentsAchizițiedescription05/09/2019 10:17Descarca

Persoană de contact

Clarificări

DUAE
pentru Achiziție
09.09.2019 09:33

Buna ziua,
in conformitate cu documentatia de atribuire se solicita prezentarea DUAE. Solicitam respectuos sa incarcati acest document.

... afișează tot conținutul

Răspuns:

10.09.2019 16:13

DUAE a fost atasat la procedura de achizitie publica.

... afișează tot conținutul

Participanți

poziția 65 1,545.00 MDL
17/09/2019 22:35
1,515.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 17:03
5,235.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:46
11,250.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 22 240.00 MDL
13/09/2019 16:53
350.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:28
352.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:28
920.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 31 4,760.00 MDL
13/09/2019 15:46
4,340.00 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 18:30
6,300.00 MDL
poziția 49 400.00 MDL
17/09/2019 18:56
186.75 MDL
Ofertă acceptată
13/09/2019 16:35
387.50 MDL
poziția 24 2,700.00 MDL
17/09/2019 18:28
900.00 MDL
Ofertă acceptată
13/09/2019 16:44
9,135.00 MDL
poziția 9 450.00 MDL
17/09/2019 18:24
435.00 MDL
Ofertă acceptată
13/09/2019 16:38
510.00 MDL
poziția 58 8,450.00 MDL
13/09/2019 16:49
7,779.00 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 18:41
7,800.00 MDL
poziția 52 2,600.00 MDL
17/09/2019 22:33
1,999.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 17:02
2,000.00 MDL
17/09/2019 18:40
5,800.00 MDL
poziția 63 1,200.00 MDL
17/09/2019 18:46
1,000.00 MDL
Ofertă acceptată
poziția 50 16,000.00 MDL
17/09/2019 17:02
9,400.00 MDL
Ofertă refuzată
13/09/2019 16:49
10,999.00 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 22:34
15,892.00 MDL
poziția 67 602.00 MDL
17/09/2019 18:46
590.00 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 22:25
597.00 MDL
poziția 16 300.00 MDL
17/09/2019 18:26
280.00 MDL
Ofertă acceptată
13/09/2019 17:02
291.67 MDL
poziția 37 5,451.00 MDL
13/09/2019 16:00
10,599.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:35
10,600.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 26 2,500.00 MDL
17/09/2019 18:29
18,900.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 51 1,800.00 MDL
17/09/2019 17:00
702.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 22:29
1,794.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 38 3,375.00 MDL
13/09/2019 15:55
6,899.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:35
6,900.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 23 600.00 MDL
13/09/2019 16:15
2,100.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:28
3,450.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 43 1,750.00 MDL
17/09/2019 18:37
4,900.00 MDL
Ofertă refuzată
13/09/2019 15:49
6,387.50 MDL
Ofertă refuzată
poziția 42 350.00 MDL
17/09/2019 22:32
330.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:37
825.00 MDL
Ofertă refuzată
13/09/2019 16:41
1,500.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 56 6,400.00 MDL
17/09/2019 18:33
4,998.00 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 18:40
4,999.00 MDL
13/09/2019 16:14
7,800.00 MDL
poziția 40 350.00 MDL
17/09/2019 23:46
350.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:36
875.00 MDL
Ofertă refuzată
13/09/2019 16:50
1,500.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 57 3,480.00 MDL
17/09/2019 18:41
2,700.00 MDL
Ofertă acceptată
poziția 25 10,800.00 MDL
poziția 44 1,050.00 MDL
17/09/2019 18:37
2,250.00 MDL
Ofertă refuzată
13/09/2019 16:01
3,262.50 MDL
Ofertă refuzată
poziția 13 2,700.00 MDL
17/09/2019 18:25
2,500.00 MDL
Ofertă acceptată
13/09/2019 15:56
3,000.00 MDL
poziția 14 2,100.00 MDL
17/09/2019 18:26
1,960.00 MDL
Ofertă acceptată
13/09/2019 15:51
2,275.00 MDL
poziția 46 750.00 MDL
17/09/2019 18:37
1,860.00 MDL
Ofertă refuzată
13/09/2019 16:45
2,737.50 MDL
Ofertă refuzată
poziția 54 6,500.00 MDL
17/09/2019 22:36
6,460.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 70 1,700.00 MDL
17/09/2019 16:57
1,696.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 22:19
1,696.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:47
3,750.00 MDL
Ofertă refuzată
pozițiaa 39 1,000.00 MDL
13/09/2019 17:03
1,800.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 55 2,000.00 MDL
17/09/2019 16:59
7,794.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 17 200.00 MDL
13/09/2019 16:37
250.00 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 18:26
900.00 MDL
poziția 41 700.00 MDL
17/09/2019 18:36
1,750.00 MDL
Ofertă refuzată
13/09/2019 17:00
2,175.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 6 288.00 MDL
17/09/2019 18:23
674.00 MDL
Ofertă refuzată
13/09/2019 16:47
675.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 11 3,200.00 MDL
17/09/2019 22:21
2,968.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:25
8,000.00 MDL
Ofertă refuzată
13/09/2019 15:45
8,280.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 5 680.00 MDL
17/09/2019 18:23
474.00 MDL
Ofertă refuzată
13/09/2019 17:01
475.00 MDL
Ofertă acceptată
poziția 30 8,125.00 MDL
17/09/2019 18:29
7,405.00 MDL
Ofertă acceptată
13/09/2019 16:04
7,406.25 MDL
poziția 66 3,400.00 MDL
17/09/2019 16:55
2,357.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 21:54
2,358.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 35 3,100.00 MDL
13/09/2019 16:04
3,100.00 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 18:34
5,797.00 MDL
poziția 32 6,162.00 MDL
13/09/2019 15:52
5,727.50 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 18:33
9,085.00 MDL
poziția 1 750.00 MDL
13/09/2019 16:52
600.00 MDL
Ofertă acceptată
poziția 27 2,000.00 MDL
13/09/2019 16:43
4,000.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 10 250.00 MDL
17/09/2019 22:43
240.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:25
450.00 MDL
Ofertă refuzată
13/09/2019 16:51
1,850.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 47 1,050.00 MDL
17/09/2019 18:37
2,145.00 MDL
Ofertă refuzată
13/09/2019 16:51
3,262.50 MDL
Ofertă refuzată
poziția 48 200.00 MDL
17/09/2019 18:38
239.00 MDL
Ofertă acceptată
13/09/2019 15:58
240.00 MDL
poziția 33 350.00 MDL
13/09/2019 15:45
347.50 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 18:33
685.00 MDL
poziția 62 2,600.00 MDL
17/09/2019 18:45
887.50 MDL
Ofertă acceptată
poziția 53 19,500.00 MDL
17/09/2019 22:37
15,439.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:29
15,440.00 MDL
Ofertă acceptată
13/09/2019 17:06
18,375.00 MDL
poziția 69 1,700.00 MDL
17/09/2019 17:00
1,498.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 22:30
1,499.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:47
3,990.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 4 680.00 MDL
17/09/2019 18:23
479.00 MDL
Ofertă acceptată
13/09/2019 16:02
480.00 MDL
poziția 60 1,360.00 MDL
17/09/2019 18:56
1,240.00 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 17:00
2,040.00 MDL
poziția 8 650.00 MDL
17/09/2019 18:24
1.00 MDL
Ofertă refuzată
13/09/2019 16:52
775.00 MDL
Ofertă acceptată
poziția 15 875.00 MDL
13/09/2019 16:16
856.25 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 18:26
2,100.00 MDL
poziția 12 1,500.00 MDL
17/09/2019 18:25
1,395.00 MDL
Ofertă acceptată
13/09/2019 16:05
1,399.00 MDL
poziția 34 1,530.00 MDL
13/09/2019 15:54
1,487.50 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 18:34
2,856.00 MDL
poziția 64 495.00 MDL
17/09/2019 18:46
887.50 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 17:04
2,020.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 18 300.00 MDL
17/09/2019 18:27
300.00 MDL
Ofertă acceptată
13/09/2019 16:00
300.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:27
1,425.00 MDL
poziția 36 3,000.00 MDL
13/09/2019 15:51
4,899.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:34
4,900.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 28 1,500.00 MDL
13/09/2019 16:03
1,350.00 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 18:29
2,160.00 MDL
poziția 2 1,250.00 MDL
13/09/2019 17:01
1,000.00 MDL
Ofertă acceptată
poziția 29 1,260.00 MDL
17/09/2019 18:29
1,138.00 MDL
Ofertă acceptată
13/09/2019 16:43
1,140.00 MDL
poziția 59 14,040.00 MDL
17/09/2019 18:42
13,949.00 MDL
Ofertă acceptată
13/09/2019 16:48
13,950.00 MDL
poziția 68 1,747.00 MDL
17/09/2019 22:24
1,696.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:47
3,390.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 7 650.00 MDL
17/09/2019 18:24
375.00 MDL
Ofertă refuzată
13/09/2019 15:46
775.00 MDL
Ofertă acceptată
poziția 61 630.00 MDL
17/09/2019 18:44
620.00 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 17:03
1,015.00 MDL
poziția 21 525.00 MDL
13/09/2019 15:52
525.00 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 18:28
2,475.00 MDL
poziția 19 750.00 MDL
13/09/2019 15:58
729.17 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 18:27
2,475.00 MDL
poziția 72 900.00 MDL
17/09/2019 22:23
897.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 71 3,400.00 MDL
17/09/2019 17:01
1,176.00 MDL
Ofertă refuzată
17/09/2019 18:53
1,800.00 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 22:33
3,392.00 MDL
poziția 45 2,800.00 MDL
13/09/2019 15:57
11,000.00 MDL
Ofertă refuzată
poziția 3 1,200.00 MDL
13/09/2019 15:50
800.00 MDL
Ofertă acceptată
poziția 20 990.00 MDL
13/09/2019 15:53
962.50 MDL
Ofertă acceptată
17/09/2019 18:27
3,795.00 MDL