Achiziție - Lucrari de reparatie a blocurilor sanitare la gimnaziul "D.Matcovschi"

Achiziție IP gim. D. Matcovschi

Informație generală

Lucrari de reparatie a blocurilor sanitare la gimnaziul "D.Matcovschi"
937,565.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1750252290919

Lucrari de reparatie a blocurilor sanitare la gimnaziul "D.Matcovschi"


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
18/06/2025 16:16
clarificări
24/06/2025 10:00
depunere
01/07/2025 10:00
deschidere oferte
01/07/2025 10:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 18/06/2025 15:31
Trezoreria de Stat

suma planificată 937,565.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
937,565.00 MDL 45400000-1 Lucrari de reparatie a blocurilor sanitare la gimnaziul "D.Matcovschi" 1 Bucata 10.07.2025 - 31.12.2025
str. G. Meniuc 24

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare matcovschi.doctenderNoticeAchiziție-18/06/2025 16:16Descarca
duae_ro_23.docbiddingDocumentsAchiziție-18/06/2025 16:16Descarca
formulare.docclarificationsAchiziție-18/06/2025 16:16Descarca
matcovschi.pdfclarificationsAchiziție-18/06/2025 16:16Descarca
matcovschi-4 bl sanit-lista cu cantitati de lucrari.docbillOfQuantityAchiziție-18/06/2025 16:16Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lucrari de reparatie a blocurilor sanitare la gimnaziul "D.Matcovschi" 937,565.00 MDL
30/06/2025 14:48
530,766.59 MDL
Ofertă acceptată
30/06/2025 15:41
730,262.97 MDL
Ofertă refuzată
01/07/2025 09:10
762,262.96 MDL
Ofertă refuzată