Achiziție - reparatii capitale

Achiziție Institutia Publica Centrul de prestare a serviciilor sociale, mun. Soropca

Informație generală

reparatii capitale
330,000.00 MDL
anulat
ocds-b3wdp1-MD-1750159903938

Reparatii curente in fosta cladie a scolii aripa stinga etajul 1(filiala s.Tirnova) in Centrul de prestare a serviciilor sociale, mun Soroca


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
17/06/2025 14:41
clarificări
18/06/2025 15:00
depunere
22/06/2025 12:00
deschidere oferte
23/06/2025 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract
Procedură anulată
Cancellation of an invalid procedure.

Surse de finanțare

data validării: 11/06/2025 08:57
Trezoreria de Stat

suma planificată 330,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
330,000.00 MDL 3,300.00 MDL 71500000-3 reparatii curente 1 Bucata Lot anulat 2025-06-23 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare_.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție- anunt de participare17/06/2025 14:37Descarca
caiet de sarcini.docxbiddingDocumentsAchiziție-caiet de sarcini17/06/2025 14:37Descarca
duae_ro_0.docbiddingDocumentsAchiziție-DUAE17/06/2025 14:37Descarca
formulare conexe anexa 7,8.docxbiddingDocumentsAchiziție-formulare conexe anexa 7,8.17/06/2025 14:37Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

reparatii curente 330,000.00 MDL Lot anulat