Achiziție - Sare tehnică

Achiziție ÎM Regia EXDRUPO

Informație generală

ÎM Regia EXDRUPO
1003600161002
Sare tehnică
6,000,000.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1567578997615

Sare tehnică


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
04/09/2019 09:40
clarificări
15/09/2019 09:00
depunere
25/09/2019 09:00
deschidere oferte
25/09/2019 09:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 04/09/2019 06:37
Trezoreria de Stat

suma planificată 6,000,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
6,000,000.00 MDL 34927100-2 Sare tehnică 5000 Tona; tona metrica (1000 kg) 27.09.2019 - 30.12.2019
str.Varnița, 22

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
fișa de date.semnat.pdfbiddingDocumentsAchizițiedescription04/09/2019 09:40Descarca
documentatia_standard_bunuri.semnat.pdfbiddingDocumentsAchizițiedescription04/09/2019 09:40Descarca
duae.semnat.pdfbiddingDocumentsAchizițiedescription04/09/2019 09:40Descarca
anunț de participare.semnat.pdftenderNoticeAchizițiedescription04/09/2019 09:40Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Sare tehnică 6,000,000.00 MDL
24/09/2019 21:09
5,000,000.00 MDL
Ofertă acceptată
25/09/2019 08:53
5,200,000.00 MDL