Achiziție - Echipament de detectare (suplimentar)

Achiziție Administrația Națională a Penitenciarelor

Informație generală

Echipament de detectare (suplimentar)
562,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1749558929281

Echipament de detectare (suplimentar)


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
11/06/2025 15:45
clarificări
18/06/2025 15:00
depunere
25/06/2025 15:00
deschidere oferte
26/06/2025 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 10/06/2025 15:42
Trezoreria de Stat

suma planificată 562,000.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Detector 147,000.00 MDL 1,470.00 MDL 35100000-5 Detector 30 Complet 27.06.2025 - 30.12.2025
str.Nicolae Titulescu 35
2025-06-26 15:00:00
Detector poartă 115,000.00 MDL 1,150.00 MDL 35100000-5 Detector poartă 1 Bucata 27.06.2025 - 30.12.2025
str.Nicolae Titulescu 35
2025-06-26 15:18:30
Detector de joncțiuni neliniare 300,000.00 MDL 3,000.00 MDL 35100000-5 Detector de joncțiuni neliniare 1 Bucata 27.06.2025 - 30.12.2025
str.Nicolae Titulescu 35
2025-06-26 15:37:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare echipament de detectare (suplimentar).pdfbiddingDocumentsAchiziție-11/06/2025 15:45Descarca
anunt de participare suplimentar.docxbiddingDocumentsAchiziție-11/06/2025 15:45Descarca
documentația standart echipament de detectare (suplimentar).pdfbiddingDocumentsAchiziție-11/06/2025 15:45Descarca
docum-standart suplimentar.docxbiddingDocumentsAchiziție-11/06/2025 15:45Descarca
duae echipament de detectare (suplimentar).docxbiddingDocumentsAchiziție-11/06/2025 15:45Descarca
duae echipament de detectare (suplimentar).pdfbiddingDocumentsAchiziție-11/06/2025 15:45Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Detector 147,000.00 MDL
24/06/2025 16:39
116,250.00 MDL
Ofertă refuzată
25/06/2025 14:07
150,000.00 MDL
Ofertă acceptată
Detector poartă 115,000.00 MDL
24/06/2025 16:40
96,750.00 MDL
Ofertă refuzată
25/06/2025 14:07
130,000.00 MDL
Ofertă acceptată
Detector de joncțiuni neliniare 300,000.00 MDL
25/06/2025 10:32
300,000.00 MDL
Ofertă refuzată
25/06/2025 14:20
377,000.00 MDL
Ofertă refuzată
24/06/2025 16:41
471,000.00 MDL
Ofertă refuzată