Achiziție - Reagenti pentru analizatorul Immulite 2000

Achiziție IMSP CRDM

Informație generală

IMSP CRDM
1003600150196
Reagenti pentru analizatorul Immulite 2000
2,213,690.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1566556135225

Reagenti pentru analizatorul Immulite 2000


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
23/08/2019 18:37
clarificări
02/09/2019 12:00
depunere
09/09/2019 12:00
deschidere oferte
09/09/2019 12:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 23/08/2019 10:29
Surse proprii

suma planificată 2,213,690.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Lot 24 FSH 9,840.00 MDL 33600000-6 FSH 800 Bucata 01.10.2019 - 31.12.2019
or. Сhişnău, str. C.Vîrnav,13
Lot 30 Herpes I & II IgG 32,760.00 MDL 33600000-6 Herpes I & II IgG 400 Bucata 01.10.2019 - 31.12.2019
or. Сhişnău, str. C.Vîrnav,13
Lot 19 Folic Acid 3,390.00 MDL 33600000-6 Folic Acid 200 Bucata 01.10.2019 - 31.12.2019
or. Сhişnău, str. C.Vîrnav,13
Lot 11 Cortisol 6,900.00 MDL 33600000-6 Cortisol 600 Bucata 01.10.2019 - 31.12.2019
or. Сhişnău, str. C.Vîrnav,13
Lot 21 Free PSA 7,480.00 MDL 33600000-6 Free PSA 400 Bucata 01.10.2019 - 31.12.2019
or. Сhişnău, str. C.Vîrnav,13
Lot 36 Osteocalcina 11,800.00 MDL 33600000-6 Osteocalcina 400 Bucata 01.10.2019 - 31.12.2019
or. Сhişnău, str. C.Vîrnav,13
Lot 9 CMV IgG 7,240.00 MDL 33600000-6 CMV IgG 400 Bucata 01.10.2019 - 31.12.2019
or. Сhişnău, str. C.Vîrnav,13
Lot 7 Calcitonin 43,700.00 MDL 33600000-6 Calcitonin 2000 Bucata 01.10.2019 - 31.12.2019
or. Сhişnău, str. C.Vîrnav,13
Lot 26 Growth Hormone 8,880.00 MDL 33600000-6 Growth Hormone 400 Bucata 01.10.2019 - 31.12.2019
or. Сhişnău, str. C.Vîrnav,13
Lot 25 GI-MA (CA19-9) 21,400.00 MDL 33600000-6 GI-MA (CA19-9) 1000 Bucata 01.10.2019 - 31.12.2019
or. Сhişnău, str. C.Vîrnav,13

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare Imullait 1technicalSpecificationsAchizițieobligatoriu23/08/2019 18:37Descarca
DUAE Imullait 1technicalSpecificationsAchizițieobligatoriu23/08/2019 18:37Descarca
documentatia standard bunuri reagenti Imulait 1biddingDocumentsAchizițieobligatoriu23/08/2019 18:37Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lot 24 FSH 9,840.00 MDL
09/09/2019 09:19
9,360.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:26
12,800.00 MDL
Ofertă refuzată
Lot 30 Herpes I & II IgG 32,760.00 MDL
09/09/2019 09:20
31,120.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:57
39,300.00 MDL
Lot 19 Folic Acid 3,390.00 MDL
09/09/2019 09:22
3,222.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:26
4,400.00 MDL
Lot 11 Cortisol 6,900.00 MDL
09/09/2019 09:20
6,552.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:24
9,000.00 MDL
Lot 21 Free PSA 7,480.00 MDL
09/09/2019 09:12
7,104.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:14
9,200.00 MDL
Lot 36 Osteocalcina 11,800.00 MDL
09/09/2019 09:22
11,208.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:31
14,000.00 MDL
Lot 9 CMV IgG 7,240.00 MDL
09/09/2019 09:18
6,876.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:22
8,600.00 MDL
Lot 7 Calcitonin 43,700.00 MDL
09/09/2019 09:23
42,100.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:34
56,000.00 MDL
Lot 26 Growth Hormone 8,880.00 MDL
09/09/2019 09:25
8,436.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:39
11,300.00 MDL
Lot 25 GI-MA (CA19-9) 21,400.00 MDL
09/09/2019 09:27
20,400.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:52
27,750.00 MDL
Lot 50 Spalator Probe dimensiunea L2PWSM 35,360.00 MDL
09/09/2019 09:16
35,360.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:20
37,960.00 MDL
Lot 33 Intact PTH 6,000.00 MDL
09/09/2019 09:22
5,700.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:31
6,900.00 MDL
Lot 31 Homocysteine 15,600.00 MDL
09/09/2019 09:25
14,820.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:37
20,000.00 MDL
Lot 20 Free Beta HCG 2,740.00 MDL
09/09/2019 09:06
2,606.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:05
3,550.00 MDL
Lot 22 Free T3 18,180.00 MDL
09/09/2019 09:23
17,280.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:35
21,600.00 MDL
Lot 39 Prolactin 12,100.00 MDL
09/09/2019 09:08
11,500.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:09
15,750.00 MDL
Lot 45 TOXO.IGM (U-CAP)KIT 200T 9,240.00 MDL
09/09/2019 09:19
9,240.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:22
11,300.00 MDL
Lot 8 CEA 5,460.00 MDL
09/09/2019 09:14
5,184.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:17
6,800.00 MDL
Lot 12 C-Peptide 5,690.00 MDL
09/09/2019 09:18
5,490.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:25
6,350.00 MDL
Lot 40 Pyrilinks®-D 47,200.00 MDL
09/09/2019 09:08
44,800.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:10
51,800.00 MDL
Lot 47 TSH 59,400.00 MDL
09/09/2019 09:17
56,400.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:21
69,000.00 MDL
Lot 42 Total T3 26,200.00 MDL
09/09/2019 09:26
24,800.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:40
31,500.00 MDL
Lot 10 CMV IgM 13,520.00 MDL
09/09/2019 09:11
12,840.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:13
17,600.00 MDL
Lot 2 ACTH 3,640.00 MDL
09/09/2019 09:10
3,570.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:11
4,000.00 MDL
Lot 32 Insulin 5,480.00 MDL
09/09/2019 09:10
5,204.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:19
7,100.00 MDL
Lot 1 3gAllergy™ Specific IgE (Universal Kit) 259,740.00 MDL
09/09/2019 09:21
244,296.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:25
312,000.00 MDL
Lot 48 ESTRIOL NECONJUGAT (Unconjugated Estriol) 3,500.00 MDL
09/09/2019 09:12
3,500.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:16
4,350.00 MDL
Lot 16 EBV-VCA IGG 7,640.00 MDL
09/09/2019 09:07
7,400.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:08
9,150.00 MDL
Lot 28 HCG (Total HCG) 5,480.00 MDL
09/09/2019 09:15
5,204.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:20
7,100.00 MDL
Lot 29 Helicobacter pylori IgG 7,040.00 MDL
09/09/2019 09:10
6,688.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:11
9,100.00 MDL
Lot 38 Progesterone 8,310.00 MDL
09/09/2019 09:23
8,310.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:32
9,600.00 MDL
Lot 49 Vitamin B12 6,680.00 MDL
09/09/2019 09:09
6,680.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:10
8,700.00 MDL
Lot 41 Total IgE 8,440.00 MDL
09/09/2019 09:18
8,040.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:26
10,000.00 MDL
Lot 4 Anti-HBc 7,460.00 MDL
09/09/2019 09:21
7,260.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:53
9,250.00 MDL
Lot 44 Total Testosterone 13,600.00 MDL
09/09/2019 09:22
13,568.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:30
16,000.00 MDL
Lot 53 Allergeni Specifici 581,000.00 MDL
09/09/2019 09:11
551,880.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:13
640,500.00 MDL
Lot 34LH 7,380.00 MDL
09/09/2019 09:17
7,008.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:22
9,000.00 MDL
Lot 15 EBV-EBNA IGG 7,640.00 MDL
09/09/2019 09:25
7,258.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:38
9,150.00 MDL
Lot 3 AFP 62,200.00 MDL
09/09/2019 09:06
60,320.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:07
80,000.00 MDL
Lot 6 BR-MA (CA15-3) 8,540.00 MDL
09/09/2019 09:05
8,220.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:04
11,000.00 MDL
Lot 13 D-Dimer 16,600.00 MDL
09/09/2019 09:24
16,000.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:35
20,000.00 MDL
Lot 23 FREE T4 78,600.00 MDL
09/09/2019 09:13
75,000.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:21
90,000.00 MDL
Lot 35 OM-MA (CA125) 8,000.00 MDL
09/09/2019 09:14
7,600.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:22
10,000.00 MDL
Lot 46 Toxoplasma Cantitativ IgG 8,120.00 MDL
09/09/2019 09:12
8,120.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:20
10,300.00 MDL
Lot 51 Cupe de reactie (Reaction Tubes) 160,000.00 MDL
09/09/2019 09:19
145,000.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:23
180,000.00 MDL
Lot 54 Alla Top Allergy Screen 70,020.00 MDL
09/09/2019 09:24
66,000.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:36
90,000.00 MDL
Lot 55 EBV-VCA IgM 17,440.00 MDL
09/09/2019 09:13
17,440.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:17
21,800.00 MDL
Lot 5 Anti-TG Ab 32,220.00 MDL
09/09/2019 09:26
30,600.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:44
40,000.00 MDL
Lot 27 HBsAg 18,240.00 MDL
09/09/2019 09:27
17,328.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:50
22,200.00 MDL
Lot 14 DHEA-SO4 5,480.00 MDL
09/09/2019 09:07
5,200.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:08
6,400.00 MDL
Lot 17 Estradiol 3,520.00 MDL
09/09/2019 09:26
3,344.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 08:41
4,250.00 MDL
Lot 43 Total T4 31,200.00 MDL
09/09/2019 09:12
29,640.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:15
36,000.00 MDL
Lot 18 Ferritin 3,140.00 MDL
09/09/2019 09:15
2,980.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:19
4,000.00 MDL
Lot 52 Substrat 339,100.00 MDL
09/09/2019 09:14
300,000.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:18
424,500.00 MDL
Lot 37 PAPP-A 8,160.00 MDL
09/09/2019 09:15
8,160.00 MDL
Ofertă acceptată
09/09/2019 09:19
10,600.00 MDL