Achiziție - Amenajarea stadionului de minifodbal din sat. Tochile-Răducani, r-l Leova

Achiziție Primaria Tochile- Raducani

Informație generală

Amenajarea stadionului de minifodbal din sat. Tochile-Răducani, r-l Leova
818,980.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1737467345693

Amenajarea stadionului de minifodbal din sat. Tochile-Răducani, r-l Leova


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
21/01/2025 15:53
clarificări
26/01/2025 17:00
depunere
29/01/2025 17:00
deschidere oferte
29/01/2025 17:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 21/01/2025 15:05
Trezoreria de Stat

suma planificată 818,980.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
818,980.00 MDL 45200000-9 Amenajarea stadionului de minifodbal din sat. Tochile-Răducani, r-l Leova 1 Bucata 31.01.2025 - 30.12.2025
s.Tochile-Raducani,r.Leova

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt_de_participare_lucrari_tochile-răducani.docxbiddingDocumentsAchizițieanunţ de participare21/01/2025 15:53Descarca
caiet de sarcini.docxbiddingDocumentsAchizițiecaiet de sarcini21/01/2025 15:53Descarca
duae_ro_.docbiddingDocumentsAchizițieduae21/01/2025 15:53Descarca
ds_lucrari (1).docxbiddingDocumentsAchizițiedocumentaţia standart21/01/2025 15:53Descarca
documentaţia de proiect.pdfbiddingDocumentsAchizițiedocumentaţia de proiect21/01/2025 15:53Descarca
anunt_de_participare_lucrari_tochile-răducani.docxbiddingDocumentsAmenajarea stadionului de minifodbal din sat. Tochile-Răducani, r-l Leovaanunţ de participare21/01/2025 15:53Descarca
caiet de sarcini.docxbiddingDocumentsAmenajarea stadionului de minifodbal din sat. Tochile-Răducani, r-l Leovacaiet de sarcini21/01/2025 15:53Descarca
duae_ro_.docbiddingDocumentsAmenajarea stadionului de minifodbal din sat. Tochile-Răducani, r-l Leovaduae21/01/2025 15:53Descarca
ds_lucrari (1).docxbiddingDocumentsAmenajarea stadionului de minifodbal din sat. Tochile-Răducani, r-l Leovadocumentaţie standart21/01/2025 15:53Descarca
documentaţia de proiect.pdfbiddingDocumentsAmenajarea stadionului de minifodbal din sat. Tochile-Răducani, r-l Leovadocumentaţie de proiect21/01/2025 15:53Descarca

Persoană de contact

Clarificări

schita/proiect
pentru Achiziție
23.01.2025 12:21

Buna ziua. Publicati va rog proiectul sau schita de proiect

... afișează tot conținutul

Răspuns:

23.01.2025 13:38

In materialile anesate la publicare in achiziti este mapa documentatia de proiect unde este tot

... afișează tot conținutul

Sursa de finanțare.
pentru Achiziție
24.01.2025 15:12

Bună ziua, care-i sursa de finanțare?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

24.01.2025 17:39

Din proiectul Satul European editia 2024

... afișează tot conținutul

Participanți

Amenajarea stadionului de minifodbal din sat. Tochile-Răducani, r-l Leova 818,980.00 MDL
29/01/2025 14:48
600,015.95 MDL
Ofertă refuzată
29/01/2025 12:49
677,642.89 MDL
Ofertă refuzată
29/01/2025 14:17
735,647.49 MDL
Ofertă refuzată
27/01/2025 14:32
803,119.22 MDL
Ofertă refuzată
27/01/2025 15:38
876,894.57 MDL