Achiziție - Tehnica de calcul, Notebook, Accesorii

Achiziție IM REI ,,LUMTEH,,

Informație generală

IM REI ,,LUMTEH,,
1003600127505
Tehnica de calcul, Notebook, Accesorii
168,050.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1564651216835

Tehnica de calcul, Notebook, Accesorii


Achiziție de valoare mică
cel mai bun raport calitate-preţ
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
01/08/2019 12:47
clarificări
05/08/2019 15:00
depunere
08/08/2019 11:00
deschidere oferte
09/08/2019 14:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 01/08/2019 09:21
Trezoreria de Stat

suma planificată 168,050.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Monitor pentru computer personal Brand name 20,700.00 MDL 207.00 MDL 44400000-4 Monitor pentru computer personal Brand name 9 Bucata 26.08.2019 - 30.12.2019
str.Serghei Lazo, 48A
2019-08-09 14:18:30
Computer personal Brand name + Monitor pentru computer personal Brand name 14,500.00 MDL 145.00 MDL 44400000-4 Computer personal Brand name 1 Bucata 26.08.2019 - 30.12.2019
str.Serghei Lazo, 48A
2019-08-09 14:37:00
44400000-4 Monitor pentru computer personal Brand name 1 Bucata
Computer personal Brand name 57,200.00 MDL 572.00 MDL 44400000-4 Computer personal Brand name 13 Bucata 26.08.2019 - 30.12.2019
str.Serghei Lazo, 48A
2019-08-09 14:00:00
Print scan MFD Canon i-Sensys MF237w / analog complet 59,400.00 MDL 0.00 MDL 44400000-4 Print scan MFD Canon i-Sensys MF237w / analog complet 11 Bucata 26.08.2019 - 30.12.2019
str.Serghei Lazo, 48A
Notebook/Laptop Brand name + Accesorii pentru NB 14,000.00 MDL 140.00 MDL 44400000-4 Notebook/Laptop Brand name 1 Bucata 26.08.2019 - 30.12.2019
str.Serghei Lazo, 48A
2019-08-09 14:55:30
44400000-4 Mouse fără fir 1 Bucata
44400000-4 Rucsac pentru NB 1 Bucata
Router 2,250.00 MDL 22.50 MDL 44400000-4 Router 3 Bucata 26.08.2019 - 30.12.2019
str.Serghei Lazo, 48A
2019-08-09 15:32:30

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
formulare f.4.1., f.4.2. tehnica de calcul lumteh.docxbiddingDocumentsAchizițieFormulare F.4.1., MODIFICAT F.4.2. Tehnica de calcul Lumteh.docx01/08/2019 14:57Descarca
amunt de participare modificat tehnica de calcul, nb, accesorii.pdfbiddingDocumentsAchizițieAnunt de participare MODIFICAT Tehnica de calcul, NB, Accesorii lumteh.pdf01/08/2019 14:57Descarca
anunt de participare tehnica de calcul, nb, accesorii lumteh.pdfbiddingDocumentsAchizițieAnunt de participare Tehnica de calcul, NB, Accesorii lumteh.pdf01/08/2019 12:47Descarca
formular f. 3.1.docxbiddingDocumentsAchizițieFormular F. 3.1.01/08/2019 12:47Descarca
formulare f.4.1., f.4.2. tehnica de calcul lumteh.docxbiddingDocumentsAchizițieFormulare F.4.1., F.4.2. Tehnica de calcul Lumteh.docx01/08/2019 12:47Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Monitor pentru computer personal Brand name 20,700.00 MDL
08/08/2019 10:25
18,112.50 MDL
Ofertă acceptată
07/08/2019 17:56
18,306.00 MDL
Computer personal Brand name + Monitor pentru computer personal Brand name 14,500.00 MDL
08/08/2019 10:25
11,735.00 MDL
Ofertă acceptată
07/08/2019 17:55
12,490.00 MDL
Computer personal Brand name 57,200.00 MDL
08/08/2019 10:25
47,677.50 MDL
Ofertă acceptată
07/08/2019 17:55
49,998.00 MDL
Print scan MFD Canon i-Sensys MF237w / analog complet 59,400.00 MDL
08/08/2019 10:25
56,100.00 MDL
Ofertă acceptată
Notebook/Laptop Brand name + Accesorii pentru NB 14,000.00 MDL
08/08/2019 10:25
8,712.50 MDL
Ofertă refuzată
07/08/2019 17:54
11,130.00 MDL
Ofertă acceptată
Router 2,250.00 MDL
08/08/2019 10:25
2,112.50 MDL
Ofertă acceptată
07/08/2019 17:55
2,130.00 MDL