Achiziție - servicii de efectuarea masuarilor incercarilor electrice

Achiziție IMSP Institutul de Medicina Urgenta

Informație generală

servicii de efectuarea masuarilor incercarilor electrice
10,000.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1564639950762

servicii de efectuarea masurarilor incercarilor electrice


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
01/08/2019 09:21
clarificări
07/08/2019 00:00
depunere
09/08/2019 00:00
deschidere oferte
09/08/2019 00:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 01/08/2019 06:07
Trezoreria de Stat

suma planificată 10,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
10,000.00 MDL 71600000-4 servicii de efectuarea masirarilor incercarilor electrice 1 Bucata 14.08.2019 - 30.12.2019
str.Toma Ciorba nr.1

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt_de_participare servicii de efectuarea masurarilor incercarilor electrice.docxtenderNoticeAchizițieanunt de participare01/08/2019 09:21Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

servicii de efectuarea masurarilor incercarilor electrice 10,000.00 MDL
08/08/2019 21:36
10,965.00 MDL