Achiziție - Mobilier necesar pentru dotarea sălii festive din Comuna Dereneu, r-nul Călărași

Achiziție Primaria Dereneu

Informație generală

Primaria Dereneu
1007601007424
Mobilier necesar pentru dotarea sălii festive din Comuna Dereneu, r-nul Călărași
562,910.56 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1734421130051

Mobilier necesar pentru dotarea sălii festive din Comuna Dereneu, r-nul Călărași


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
18/12/2024 13:33
clarificări
23/12/2024 12:30
depunere
27/12/2024 12:30
deschidere oferte
30/12/2024 14:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 18/12/2024 23:44
Trezoreria de Stat

suma planificată 562,910.56 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
562,910.56 MDL 5,629.11 MDL 39100000-3 Fotolii pentru sala de festivități 400 Bucata 02.01.2025 - 22.01.2025
Dereneu
2024-12-30 14:00:00
50850000-8 Aranjare fotolii (servicii) 400 Bucata

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
schema grafica.pdfbiddingDocumentsAchiziție-18/12/2024 13:33Descarca
anunț de participare corectat.semnat.pdfbiddingDocumentsAchizițieAnunț de participare.17/12/2024 09:44Descarca
declaratie_ro beneficiarii efectivi (2).docbiddingDocumentsAchizițieDeclaratia privind beneficiarii efectivi17/12/2024 09:44Descarca
documentația standard_mobilier (1).docxbiddingDocumentsAchizițieDocumentația standard17/12/2024 09:44Descarca
duae_mobilier (1).docxbiddingDocumentsAchizițieDUAE17/12/2024 09:44Descarca
duae_mobilier (1).semnat.pdfbiddingDocumentsAchizițieDUAE17/12/2024 09:44Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Schite
pentru Achiziție
17.12.2024 12:27

Buna ziua. Va rugam sa atasati schita incaperii pentru a putea efectua calculile

... afișează tot conținutul

Răspuns:

19.12.2024 01:44

Bună ziua. Se anexează.

... afișează tot conținutul

Participanți

Fotolii pentru sala de festivități 562,910.56 MDL
27/12/2024 10:36
528,000.00 MDL
Ofertă acceptată