Achiziție - Extinderea retelelor de aimentare cu apa, evacuarea si epurarea apelor uzate din satul Saiti r-nul Causeni

Achiziție Primaria s. Saiti

Informație generală

Primaria s. Saiti
1007601003770
Extinderea retelelor de aimentare cu apa, evacuarea si epurarea apelor uzate din satul Saiti r-nul Causeni
2,997,970.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1731498206108

Extinderea retelelor de aimentare cu apa, evacuarea si epurarea apelor uzate din satul Saiti r-nul Causeni


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
13/11/2024 13:47
clarificări
22/11/2024 15:00
depunere
02/12/2024 10:00
deschidere oferte
02/12/2024 10:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 13/11/2024 11:49
Trezoreria de Stat

suma planificată 2,997,970.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
2,997,970.00 MDL 45232150-8 Extinderea retelelor de aimentare cu apa, evacuarea si epurarea apelor uzate din satul Saiti r-nul Causeni 1 Unitate 05.12.2024 - 30.12.2025
Stefan cel Mare

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
202411131344_DUAE. APEDUCT.2024.docbiddingDocumentsAchiziție-13/11/2024 13:47Descarca
202411131344_ANUNT PARTICIP. APEDUCT.2024.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/11/2024 13:47Descarca
202411131344_CANTITATILEDE LUCRU. APEDUCT.2024.pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/11/2024 13:47Descarca
202411131344_anunt_de_intentie APEDUCT.2024.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/11/2024 13:47Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Proiect
pentru Achiziție
14.11.2024 11:20

Publicati va rog proiectul de executie

... afișează tot conținutul

Răspuns:

15.11.2024 11:28

proiectul de executie nu este obligatoriu de publica. va invitam la fata locului.

... afișează tot conținutul

Anunt de participare
pentru Achiziție
14.11.2024 11:22

In anuntul de participare, la punctul 16, subpunctul 16 dvs solicitati sa prezentam certificate de calitate a materialelor. VA informam ca acestea se elibereaza dupa ce noi procuram maaterialele, Corect este sa solicitati certificate de conformitate

... afișează tot conținutul

Răspuns:

15.11.2024 11:28

ne cerem scuze pentru gresiala data. La punctul 16 din anuntul de participare solicitam certificate de conformitate

... afișează tot conținutul

Participanți

Extinderea retelelor de aimentare cu apa, evacuarea si epurarea apelor uzate din satul Saiti r-nul Causeni 2,997,970.00 MDL
02/12/2024 08:29
2,340,952.75 MDL
Ofertă refuzată
02/12/2024 08:05
2,363,954.75 MDL
Ofertă refuzată
02/12/2024 09:32
2,596,752.61 MDL
Ofertă refuzată
29/11/2024 10:18
2,635,289.10 MDL
Ofertă refuzată
28/11/2024 09:31
2,644,702.00 MDL
Ofertă refuzată
30/11/2024 14:35
2,849,938.08 MDL
01/12/2024 16:37
22,152,223.45 MDL