Achiziție - Iluminarea stradala din satul Cajba raionul Glodeni

Achiziție Primaria s.Cajba

Informație generală

Primaria s.Cajba
1007601002485
Iluminarea stradala din satul Cajba raionul Glodeni
820,678.79 MDL
anulat
ocds-b3wdp1-MD-1727944892609

Iluminarea stradala din satul Cajba raionul Glodeni


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
03/10/2024 11:51
clarificări
18/10/2024 17:00
depunere
25/10/2024 17:00
deschidere oferte
25/10/2024 17:00
analiză
desemnare câștigător
contract
Procedură anulată
Cancellation of an invalid procedure.

Surse de finanțare

data validării: 10/10/2024 14:55
Trezoreria de Stat

suma planificată 820,678.79 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
820,678.79 MDL 45200000-9 Iluminarea stradala din satul Cajba raionul Glodeni 1 Kilometru; mie metri Lot anulat

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare_1.docxbiddingDocumentsAchiziție-10/10/2024 14:59Descarca
caiet de sarcini.pdfbiddingDocumentsAchiziție-10/10/2024 10:38Descarca
caieit de sarcinibiddingDocumentsAchiziție-04/10/2024 13:06Descarca
img_0001 (1).pdfbiddingDocumentsAchiziție-04/10/2024 13:02Descarca
anunt_de_participare_.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-03/10/2024 11:51Descarca
anunt de intentie.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-03/10/2024 11:51Descarca
duae.docbiddingDocumentsAchiziție-03/10/2024 11:51Descarca
ds_lucrari (4).docxbiddingDocumentsAchiziție-03/10/2024 11:51Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Proiect de executie
pentru Achiziție
04.10.2024 14:03

Buna ziua, anexati proiectul de executie in baza caruia s-a elaborat Caietul de sarcini.

... afișează tot conținutul

Răspuns:

10.10.2024 17:55

Buna ziua, am plasat

... afișează tot conținutul

Caiet de sarcini
pentru Achiziție
04.10.2024 11:18

Buna ziua, va rog sa postati caietul de sarcini cu volumele de lucrari

... afișează tot conținutul

Răspuns:

10.10.2024 17:55

Buna ziua, am plasat

... afișează tot conținutul

Caiet de sarcini
pentru Achiziție
07.10.2024 13:39

HG Nr. 638 din 26-08-2020 prevede: 24. Autoritatea contractantă are obligația să elaboreze caietul de sarcini, după caz, documentul descriptiv pentru a asigura operatorilor economici o informare completă, corectă și explicită privind obiectul achiziției. 25. Caietul de sarcini este parte integrantă din documentația de atribuire și constituie ansamblul cerințelor în baza cărora se elaborează propunerea tehnică de către fiecare ofertant. 27. Conținutul caietului de sarcini pentru execuția lucrărilor cuprinde: 3) referirea la documentele care reglementează nivelul de performanță a lucrărilor, precum și cerințele, condițiile tehnice și tehnologice, condițiile de calitate pentru produsele care urmează a fi încorporate în lucrare, testele, inclusiv cele tehnologice. Întrebare: Unde găsim nivelul de performanță a lucrărilor, condițiile de calitate pentru produsele care urmează a fi încorporate în lucrare, testele si probele pentru a dovedi corespunderea cerințelor?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

10.10.2024 17:55

Buna ziua, am plasat

... afișează tot conținutul

Caiet de sarcini
pentru Achiziție
07.10.2024 13:40

Articolul 37. Regulile privind descrierea bunurilor, lucrărilor şi serviciilor (1) Specificațiile tehnice ale bunurilor, lucrărilor şi serviciilor solicitate de autoritatea contractantă vor reprezenta o descriere exactă şi completă a obiectului achiziţiei, astfel încît fiecare cerinţă şi criteriu, stabilite de autoritatea contractantă, să fie îndeplinite. Enumerati actele confirmative.

... afișează tot conținutul

Răspuns:

10.10.2024 17:55

Buna ziua, am plasat

... afișează tot conținutul

Participanți

Iluminarea stradala din satul Cajba raionul Glodeni 820,678.79 MDL Lot anulat