Achiziție - Lucrări de reparație a încăperilor SAMU Bălți

Achiziție IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească

Informație generală

Lucrări de reparație a încăperilor SAMU Bălți
534,317.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1563177607840

Lucrări de reparație a încăperilor SAMU Bălți


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
15/07/2019 11:37
clarificări
22/07/2019 17:00
depunere
30/07/2019 10:00
deschidere oferte
30/07/2019 10:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 15/07/2019 08:04
Surse proprii

suma planificată 534,317.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
534,317.00 MDL 45200000-9 Lucrări de reparație a încăperilor SAMU Bălți 1 Bucata 01.08.2019 - 30.09.2019
SAMU Bălți

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
DUAE corectatevaluationCriteriaAchizițieDUAE corectat15/07/2019 11:41Descarca
DUAEtechnicalSpecificationsAchiziție-15/07/2019 11:37Descarca
Documentatia standardbiddingDocumentsAchiziție-15/07/2019 11:37Descarca
Anunt de participaretenderNoticeAchiziție-15/07/2019 11:37Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lucrări de reparație a încăperilor SAMU Bălți 534,317.00 MDL
29/07/2019 19:38
341,753.98 MDL
Ofertă acceptată
24/07/2019 09:27
413,138.34 MDL
29/07/2019 20:12
472,127.50 MDL