Achiziție - Constructii speciale pn Gradinita nr 2 din s. Sadaclia r. Basarabeasca

Achiziție Primaria Sadaclia

Informație generală

Primaria Sadaclia
1007601005615
Constructii speciale pn Gradinita nr 2 din s. Sadaclia r. Basarabeasca
100,945.00 MDL
anulat
ocds-b3wdp1-MD-1723790320932

Constructii speciale pn Gradinita nr 2 din s. Sadaclia r. Basarabeasca


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
16/08/2024 09:48
clarificări
19/08/2024 00:00
depunere
23/08/2024 12:00
deschidere oferte
26/08/2024 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract
Procedură anulată
Cancellation of an invalid procedure.

Surse de finanțare

data validării: 16/08/2024 06:55
Trezoreria de Stat

suma planificată 100,945.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
100,945.00 MDL 605.67 MDL 37500000-3 Constructii speciale pn Gradinita nr 2 din s. Sadaclia r. Basarabeasca 1 Bucata Lot anulat 2024-08-26 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
_caiet de sarcini teren de joaca gr 2.docxbiddingDocumentsAchiziție-16/08/2024 09:43Descarca
_caiet de sarcini teren de joaca gr 2.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-16/08/2024 09:43Descarca
_declarație de eligibilitate 2024.docxbiddingDocumentsAchiziție-16/08/2024 09:43Descarca
_specificații preț (1) gradinita nr 2.docxbiddingDocumentsAchiziție-16/08/2024 09:43Descarca
_specificații tehnice 2024 gr 2.docxbiddingDocumentsAchiziție-16/08/2024 09:43Descarca
documentatie standard.docxbiddingDocumentsAchiziție-16/08/2024 09:43Descarca
_anunt de participare teren de joaca2024.docxbiddingDocumentsAchiziție-16/08/2024 09:43Descarca
_anunt de participare teren de joaca2024.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-16/08/2024 09:43Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Constructii speciale pn Gradinita nr 2 din s. Sadaclia r. Basarabeasca 100,945.00 MDL Lot anulat