Achiziție - Materiale gospodărești și de construcție pentru anul 2019 (repetat)

Achiziție IMSP SCM Gheorghe Paladi

Informație generală

Materiale gospodărești și de construcție pentru anul 2019 (repetat)
101,750.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1561023775940

conform necesităților


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
20/06/2019 12:59
clarificări
30/06/2019 11:30
depunere
05/07/2019 17:00
deschidere oferte
05/07/2019 17:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 02/07/2019 20:19
Trezoreria de Stat

suma planificată 101,750.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Polizer unghiular putere 2000 W, diametrul discului 230 mm, 6000 rot/min 1,800.00 MDL 44100000-1 Polizer unghiular putere 2000 W, diametrul discului 230 mm, 6000 rot/min 1 Bucata 08.07.2019 - 30.12.2019
str. Melestiu, 20
Perforator putere 850 W frecvenți, 4700 rot/min 1,200.00 MDL 44100000-1 Perforator putere 850 W frecvenți, 4700 rot/min 1 Bucata 08.07.2019 - 30.12.2019
str. Melestiu, 20
Polizor unghiular, putere 580 W, diametrul discului 125 mm, 11500 rot/min 600.00 MDL 44100000-1 Polizor unghiular, putere 580 W, diametrul discului 125 mm, 11500 rot/min 1 Bucata 08.07.2019 - 30.12.2019
str. Melestiu, 20
Mașină de înșurubat pe batereie (2 acumulatoare) 4,500.00 MDL 44100000-1 Mașină de înșurubat pe batereie (2 acumulatoare) 3 Bucata 08.07.2019 - 30.12.2019
str. Melestiu, 20
Electrozi inox N3-1 1 kg, 4 mm 100.00 MDL 44100000-1 Electrozi inox N3-1 1 kg, 4 mm 200 Bucata 08.07.2019 - 30.12.2019
str. Melestiu, 20
Bolgarcă mică 800.00 MDL 44100000-1 Bolgarcă mică 2 Bucata 08.07.2019 - 30.12.2019
str. Melestiu, 20
Lobzic electric 2,000.00 MDL 44100000-1 Lobzic electric 1 Bucata 08.07.2019 - 30.12.2019
str. Melestiu, 20
Bolgarcă mare 1,300.00 MDL 44100000-1 Bolgarcă mare 1 Bucata 08.07.2019 - 30.12.2019
str. Melestiu, 20
Trimer (de spate) la benzină motor T25 2,700.00 MDL 44100000-1 Trimer (de spate) la benzină motor T25 1 Bucata 08.07.2019 - 30.12.2019
str. Melestiu, 20
Robinet ăentru rezervor viceu de jos 2,400.00 MDL 44100000-1 Robinet ăentru rezervor viceu de jos 80 Bucata 08.07.2019 - 30.12.2019
str. Melestiu, 20

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
documentația standart (8).docxbiddingDocumentsAchizițiedescription20/06/2019 12:59Descarca
anunt de participare mat cons.docbiddingDocumentsAchizițiedescription20/06/2019 12:59Descarca
duae (16) (2).docbiddingDocumentsAchizițiedescription20/06/2019 12:59Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Polizer unghiular putere 2000 W, diametrul discului 230 mm, 6000 rot/min 1,800.00 MDL
03/07/2019 20:57
1,116.66 MDL
Ofertă acceptată
05/07/2019 13:31
2,600.00 MDL
Perforator putere 850 W frecvenți, 4700 rot/min 1,200.00 MDL
05/07/2019 13:31
1,200.00 MDL
Ofertă acceptată
03/07/2019 20:58
1,333.33 MDL
Polizor unghiular, putere 580 W, diametrul discului 125 mm, 11500 rot/min 600.00 MDL
05/07/2019 13:32
600.00 MDL
Ofertă acceptată
Mașină de înșurubat pe batereie (2 acumulatoare) 4,500.00 MDL
03/07/2019 21:00
2,625.00 MDL
Ofertă acceptată
05/07/2019 13:32
4,500.00 MDL
05/07/2019 12:13
5,500.00 MDL
Electrozi inox N3-1 1 kg, 4 mm 100.00 MDL
Bolgarcă mică 800.00 MDL
03/07/2019 21:01
900.00 MDL
Ofertă acceptată
05/07/2019 13:33
1,380.00 MDL
Lobzic electric 2,000.00 MDL
03/07/2019 21:01
583.33 MDL
Ofertă acceptată
05/07/2019 13:33
1,300.00 MDL
05/07/2019 12:14
2,500.00 MDL
Bolgarcă mare 1,300.00 MDL
03/07/2019 21:02
791.66 MDL
Ofertă acceptată
05/07/2019 13:33
1,200.00 MDL
Trimer (de spate) la benzină motor T25 2,700.00 MDL
05/07/2019 13:33
1,980.00 MDL
Ofertă acceptată
03/07/2019 21:03
2,166.66 MDL
05/07/2019 12:16
2,833.33 MDL
Robinet ăentru rezervor viceu de jos 2,400.00 MDL
05/07/2019 13:34
2,800.00 MDL
Ofertă acceptată
Piuliță zincată hexagonală M-8,3 kg 150.00 MDL
Mixter lavuar cu cartuș din ceramică 37,500.00 MDL
05/07/2019 13:34
30,750.00 MDL
Ofertă acceptată
Robinet pentru rezervor viceu de sus 1,500.00 MDL
05/07/2019 13:34
1,980.00 MDL
Ofertă acceptată
Armatură pentru viceu de jos 4,000.00 MDL
05/07/2019 13:35
4,250.00 MDL
Ofertă acceptată
Tros de curățat canalizarea cu diametrul 12 mm, lungime 4 m, de la vibrator 1,200.00 MDL
Plase antiinsecte pentru ferestre PVC cu colțuri de spirijin inclusiv montare 40,000.00 MDL
05/07/2019 13:35
50,250.00 MDL